Yuki RS 125 (2010)

Vlastník Mikos153
Vloženo 2.5.2011
Aktualizováno 30.9.2012

Tuhle motorku jsem si koupil na ježdění do práce. je to sice čína ,ale pevně věřím tomu že spolu budeme vycházet

Motorečku sem si přivez tento víkend domů, jednalo se u fungla. Hned po spatření v obchodě mi učarovala a ačkoliv sem chtěl modrou tak nelituju že už nebyly a zbyla na mě červená. (mimochodem jedna z posledních 3 naprodej v čr, teda v držení sítě Yuki. posaz je na ni střízlivě sportovní. Sedumdesátikilometrová cesta domů nás hodně stmelila ačkoliv ještě nemužu využít veškerý potenciál motoru. Díky své váze (125 kg v tp mám teda 145kg) je motorka hodně hravá a top zejména v zatáčkách, jen bych přitvrdil trošku přední vidlu. Horší už je to s brzdami a to zejména přední kde má páčka chod pomalu až k rukojeti plynu přičemž výsledek není moc valný. Tohle by se ale dalo myslím odstranit vyměnou pumpy z nějakého jiného ¨stroje nebo sehnat jinší směsy na deskách či kotoučích. další z věcí co mě uchvátila byla lehkost řazení s jakou sem nepočítal každý kvalt zapadne přesně a při dojíždení není vubec žádný problém najít neutrál a to jak z 1 stupně tak s toho druhého. Sem s ní zatím velice spokojený.

Kamkoliv sem do ted z motorkou přijel byla středem zájmu a nevěřících páru očí že je to jen dváca. Motorku doporučuju především začínajícím jezdcům kteří třeba nemaj ani dostatek financí na pořízení něčeho značkovějšího a nebo jako já nemají v oblibě skůtry ale chcou nějak levně jezdit do práce.

Ted sem plácnu jen nějaký technický data týkající se mojí motorky.
Motor 124 ccm 4T vzducháč
výkon 8.4 kw (v tp mám jen 6.65)
počet rychlostí 5
přední kolo 110/70 17 (v tp mám jen 100/70 r17)
zadní kolo 140/70 R17
Váha 125 (v tp mám 145)

Další popis doplním až najedu více kiláků zatím mám jen asi 202km

Novinky motka je už asi definitivně zazimovaná mám na ní nalítáno zatím jen něco málo přes 7 000 km. A na ten učel na kterej byla koupená je perfektní. Horší je to se závadama vypálila se mi žárovka v blinkru. Jinak klasika udržba. Přes zimu se namotní ladák micron a možná se udělá klín pod motor. Jediný negativa na který sem přišel je jízda ve dvou ale zase co čekat od 125 4T.
Tak v 9860 km měněn řetěz a odchází konečně zadní pneu. Ted mám 10500 a zatím bez poruchy jen běžná udržba (promazávání, dopínání řetězu)
Tak mě Yukina v 16 500km opustila teda spíš jsem ji vyměnil za Kawasaki GPZ 500s, ale nikdy na ní nebyl problém určitě každému doporučuju.

Roman_78
Roman_78 napsal 09.08.11 v 09:12

Taky krasavice - máš to ode mne za 10b

Alesko
Alesko napsal 02.05.11 v 20:58

Pekna motorecka hlavne nech dobre sluzi 10b.