Yuki RS 125 (2008)

Vlastník 001Tommy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 11.10.2010

Yuki 125 RS jsem sní spokojenej, jako každej dváce jí chybí nákej ten koník, ale tak už jsme si zvykli Bral jsem hlavně kvůli vzhledu Jiná Yukina se mi ani nelíbí:-o možná ten motard, ale já jsem na silnici.

Ahoj, tak toto je moto tovární značky QINGOI QM125-2D.. prodáváno pod jménem Yuki 125 RS. Tuhle motku jsem si vybral kvůli celkovej velikosti a šířce pneu, prostě je to taková masivní dváca. Před koupí jsem se byl podívat na Cbr, ale když jsem na ní sedl a táta mi řekl, že na tom vypadám jak vosa na bonbooně, tak se jelo pro RSo... a NELItuju toho!!) (Mám cca 185cm, takže to cbr fakt ne a pro mě nejhezčí dvácu YZF-Rko nebyly lováky.)

K motu: Ve předu dva kotouče, i když si myslím zbytečně, ale budiž brzdit brzdí, pneu na zadku 140/70 H17 vpředu 110/70 H17 značky duro, který jsou totálně na p... (prd ) Na jaře se chystám koupit nový Bridgestone nebo Dunlop obě, i když by ještě vydrželi. Celkově, se může na první pohled zdát jako motka silnější kubatury, ale jízdou to je opravdu dváca Motory jsou do toho montovaný s licencí suzuki, spolužák vlastník Suzi Marauder se kupodivu ptal co tam dělá motor Suzuki, takže o motor se nebojím, kvalita. Zato mi odešla brzdová pumpa, hold někdě to muselo bejt znát, ale pořešilo se vše pumpou ze Suzi SVčka. , jsem si vzpomněl jak jsem čekal půl dne po vysvědčení na parkovišti u OBI na odvoz, páč mi na křižovatce rupnul řetěz, ( teď už to je k smíchu, ale nebylo to moc fajn ve 30 stupních) ani se nedivim taková m.ka, ale i to se pořešilo novým o-kroužkovým značky Iris. Moje blbost při výměně toho řetězu se jaksi kolo posunulo oproti starýmu rětezu o dost dopředu a nevšiml jsem si, že je tam na kole hadice od brzdy. Takže proto pancéřová. To je vše co se mi natom pokakalo. Takže ty řeči co jsou šířený, že je yuki sračka a podobně, neřeště a jestli se vám moto líbí, tak berte. Aspoň tenhle model je podle mě kvalita. Dál bych doporučil dát do vidlí hustější olej, protože předek má docela snahu odskakovat, nevim co jsem tam lil, ale byl to bráchovo sportovní olej do GSX-Ra, ale každopádně to pomohlo) Lezu od předu dozadu zpět k předku, dost málo to svítí takže v noci to je po paměti domu na ty dálkový se to ještě jakž takž dá, ale jak musíte ztlumit, tak je zle. Dost smolně je udělanej držák SPZ, dlouhej a měkej plast tam při jízdě mával jak o život, tak se vypálil na laseru novej, vohnul a namontoval hned to i vypadá líp jak je to posunutý vejš. Letos jsem z brigády koupil laďák sice starší a krapet škráblej, ale to mě vůbec ne.ere:-D zvuk parádní ještě zbyly prašule na závažíčka probikes, ale jsou těžký jako prase:-D docela to je znát, ale aspoň můžu lítat přes "náš" přejezd bez rozkmytání řidítek:-D drží to pěkně, a vyndavat jdou raz dva oproti origoš nešli vyndat s tou gumou a tu jsem pak páčil fakt dlouho:-D. Ještě jsem vzpomněl na zrcátka, v orig. jsem viděl akorát svoje ramena takže karbonový alá Louise from Austria jako všechny hadry Vyplatí se to do toho Rakouska jet, teda aspoň mě mám to asi 10km na hranice. No a nakonec mám v plánu ještě blinkry, ale to jen, když zbydou peníze v první řádě jsou ty gumy.. blinkry donese třeba ježíšek:-D ...uvidíme, ale to by bylo už vše pak bych byl se vzhledem spokojenej, víc už nemám v plánu. To je asi všechno na co jsem si vzpomněl jo mám najeto kolem 9000km. Tak teď už to je všechno, stejně si to nikdo nečte, tak nevim proč to píšu:-D, ale neni špatný zavzpomínat)

Tade10
Tade10 napsal 22.01.13 v 15:58

zdarec,chtel bych se zeptat zeptat jak si udelal ten drzák SPZ .dík moc...jinak pěkná motorka 10b.

001Tommy
001Tommy napsal 10.01.10 v 14:35

2berengar: To je jasný Lipno bude letos moje první vyjížďka pěkně v klídku přes Hořice, Krumlov domu.

berengar
berengar napsal 09.01.10 v 22:30

zdar. Az sleze ta sracka tak jedem na to lipno

tomik.cesko
tomik.cesko napsal 27.09.09 v 13:40

pěkný, po skůtru Yuki se chystám na SM 250. Nějak mě to chytlo a yuki mi slouží přes 3 roky velmi dobře. Tak ať i tobě.

acALIEN
acALIEN napsal 13.09.09 v 21:17

Mas to pekny, na pomlouvace Yukin se vy_er .