BMW G 650 Xmoto (2007)

Vlastník conny17
Vloženo 29.8.2016
Aktualizováno 11.10.2018

Úžasná hračka do městského provozu i na okresky

První dojmy - Po Yamaze XT 660X jsem ihned pochopil, že se jedná o motorku modernější a jiné generace než byla YAMA. Fantastický podvozek, pružný motor Rotax, menší váha, skvělé brzdy,

Doplňky na motorce - Jenom jsem si předělal přední blatník + nové pneu Michelin Pilote Street + laďák sharon

Motorku jsem si vybral proto, že se mi moc líbila a vymyká se, nejen svým vzhledem, ostatním.
Co mi na ni vadí? I když v mládí a vlastně i veteránském věku jezdil motocross, takže jsem byl na vysoké motorky zvyklý, dnes v 66-ti letech se mi noha nějak těžce zvedá, ale furt to ještě jde. Takže trochu - výška.
Sedlo je vyložené rovněž motocrossové, čili tvrdé - takže na delší cesty bych příliš nedoporučoval, nebo ano, ale po 60 km nutná přestávka
A poslední věc, nevím jestli to dělá jenom moje, se při rychlosti nad 120 km/hod. začne nepříjemně vlnit - a tady přicházejí k úvaze 2 varianty: a) ubrat nebo za b) být statečný a vydržet vlnění do 130 km/hod. - pak v obou případech vlnění odpadá

véna
véna napsal 07.10.18 v 20:48 10b.

Super

conny17
conny17 napsal 14.02.18 v 18:35

pro stnd: to si piš, že tě to ani za 20 let neomrzí - to prostě nejde!

stnd
stnd napsal 13.02.18 v 19:46

Jednak ten novej dizajn je pecka a jednak mě ty vrtochy po zadním motivujou a dávají radostnou naději že chuť jezdit mě ani za dvacet let neomrzí

conny17
conny17 napsal 21.01.18 v 18:59

Kryty vidlice jsou originál, přední blatník Acerbis

mr.t
mr.t napsal 05.09.17 v 14:05 10b.

Moc pěkná , právě o xmotu jako další motorce přemýšlím , zeptám se z čeho jsou kryty vidlice a blatníček , díky