PROFIL MOTORKY

Motoscoot Jawa Betka (2016)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník lzet
Vloženo 17.8.2016
Aktualizováno 29.7.2019
Zobrazeno 2 823x
HODNOCENÍ PROFILU OD 2 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Láska na první pohled. Jak je možné že jsem 61 let mohl být bez motorky :)

Motorka koupena od FIRMA:Motoscoot (Opava-Město)

První dojmy - Mno zjistil jsem po třech dnech ježdění, že na motorce rychlost 45km/h není tak závratná jako na kole. Už se těším až budu moci po záběhu malinko zvýšit rychlost. Je dříve slyšet než vidět, ale to je asi u tohoto přibližovadla normální.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo si chce oblíbit nákupy do vesnické sámošky vzdálené 500m jako to mám já. Dokonce mi ani nevadí v neděli "odběhnout" do čínské sámošky ve vedlejší vesnici vzdálené cca 5 km od naší chaloupky.

Doplňky na motorce - Poohlížím se po nejvhodnější výstroji . koš, postranní vaky. Zatím je používaná na krátké zajížděcí výlety - nákupy, takže jsem na ní připevnil koš z kola. Chtělo by to nějaký sofistikovanější více pravdomluvný tachometr (z kola, nebo GPS).

Tak, nainstaloval jsem postranní brašny, košík nahoru a držák na navigaci. Jako navigaci použijí 7mi palcový starší Galaxy TAB. Potřebuji však pro něj nabíjecí 12V zásuvku


Recenze

Našel si mně inzerát ze Slevomatu. Rozhodnutí bylo dílem cca 90-ti minut. Od pohledu se mi hned líbila. Nádherně štíhlá, chromované blatníky, otáčkoměr oddělený od tachometru , 12V s elektrickým startérem. Vím, že je to Čína ,ale nekupte to za tu cenu. První cestu cca 440km (Motoscoot Opava - Olešná u Hořovic) se mnou absolvovala na vozíku

.Už si tykáme

Spřátelili jsme se během prvních tří dnů ježdění. Zatím se ale stále seznamujeme, zvykám si na různé zvuky a snažím se poslouchat a Betce ,jak jí říkám, porozumět..
Je jasné že šrouby se musí dotahovat. Při první delší jízdě (15km) mi s rachotem upadla špatně připevněná SPZ. Ve vyšších otáčkách (již červené pole otáčkoměru) má příjemnější zvuk a snad i lépe táhne. Uvidí se. Najel jsem už 106 km. Průběžně určitě podám další zprávy.


Mám už najeto 200 km. Ještě 300 a jdu si to zrychlit.
Dnes jsem jel nakoupit do Hořovic a míjel jsem radar. Ukázalo to skoro stejně co jsem měl na tachometru. Tak to ještě ověřím pomocí navigace. Do kopců je to ještě líné..

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
lzet
lzet napsal 29.07.19 v 15:31

Po třech letech,
je pořád v dobré kondici, je pravda že na ní jezdím pouze na nákupy do COOP-u na chalupě, ale i tak. Šetřím baterku, kterou jsem musel po třech letech ubytování v dřevěné kůlně vyměnit a tak startuji buď nožně anebo s rozběhem .
Ztratil jsem krytku podložky RZ (SPZ) a tak musím koupit novou podložku anebo zkusit vytisknout krytku.
Koukám, že tady těch příspěvků je minimum, asi Bětkáři vyhynuli po meči.

pajapaja
pajapaja napsal 09.09.16 v 19:58

nikdy není pozdě-Jak říká jeden známej,život začíná, když děcka odejdou z baráku a chcípne pes.
Do začátku dobrý a dá se slušně tunit za levný peníz-už 72ccm je proti 50 znát
Tak ať dobře slouží a dělá radost
jo a není malých strojů-je jen malých cílů

lzet
lzet napsal 03.09.16 v 21:24

Díky za přání, dělám vše co je v mých silách. :)

Mataludo
Mataludo napsal 02.09.16 v 15:33 10b.

Super! Ať to jezdí - a ono to jezdit bude, motor je nesmrtelný a dráty v kolech tady neprasknou

Více komentářůTOPlist