Motoscoot Jawa Betka (2008)

Vlastník Haril
Vloženo 24.9.2021
Aktualizováno 22.8.2022

Hned sem si ji zamiloval ,kdyz sem ji privezl byla v hroznem stavu , zrezla a bourana na predek . objednal sem veškeré potřebné dily ,a betka uz vypada podle mých představ , rikam ji rudy škorpion

Babetta 207: Betka zvítězila , protože proste 4 takt

První dojmy - Uz mam na ujeto 100km a muzu rict ze na me potreby je to super stroj , chyta na první našlápnutí. Na ryby a do prace a menší nakup , super

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporucil zacatecnikovi , a nebo nekomu kdo ma zamestnani jako ja cca 5 km od bydliště , pres leto ideal dopravni prostredek do prace, a nebo na mensi vylety okolo bydliště, i kdyz s timto motorem bych se nebal jet klidne dal.

Doplňky na motorce - Minuly tyden 10.4.2022 sem daval nove brasny , vypada to lepe ,aspon me se to libi ,a ted se vejde i mensi nakup
15.8.2022 sundání středového nosiče , nějak mi to tam nesedělo a namontován ukazatel zařazené rychlosti , USB port na nabíjení telefonu , a do kufru odrazky sem dal led žárovky na brzdy .

Betku sem poprvé videl u tchána minuly rok kdyz si ji koupil z druhe ruky , do te doby se přiznám ,ze sem ani o nejake betce nevěděl . Koukal sem hodne po babetě ze bych pořídil, nez si tchan privezl betku , od te doby to byla jasná volba. Betku mam necelé 2 mesice , a muzu rict ze super stroj . Potřebovala opravit kdyz sem ji dovezl , byla bourana na predek a cela orezla ,Takze dostala velkou péči vyměnil sem spoustu dílů za nove , a betka jede jak o závod , kdyz sem ji privezl tak jela 45km/h , nyní sem sni jel i 70 km/h ,ale to uz je opravdu max k tomu mých 105kg ... ale Tech 60 km/h je ideál. Minuly tyden sem na ni absolvoval delsi vylet Cca 60km a vse v pořádku , nikde me nenechala. Žere to 2 l na 100km , což je parada . Vubec bych se nebál s tímto strojem jet nekam na celodenní delsi vylet , motor je spolehlivý . Ma najeto 7000km ,a uz se tesim az bude zase hezky a budu se moct projet se svym jak ja ji rikam , rudým Škorpionem

mildanek72
mildanek72 napsal 24.04.22 v 08:50 10b.

Dávám plný počet bodů za odvahu, statečnost,ekonomiku provozu a absolutně nejnižší provozní náklady...ps..můj Loncin Venus nejede opravdu po rovině víc ..tedy bez úprav.Toto je příklad spolehlivosti a jednoduchosti...jen tak dále..

elvis78
elvis78 napsal 20.04.22 v 11:49 8b.

super vozidlo

Lubik2
Lubik2 napsal 20.04.22 v 01:31 10b.

Targus
Targus napsal 01.10.21 v 01:04 10b.

Když tenhle peklostroj vidím, napadne mne úryvek ze Švejka, v němž komentuje rasu psa jménem stájový pinč (dnes knírač).
"Ten je tak škaredej, až je krásnej..."
Mám pocit, že něco podobného se ti podařilo s tvým Rudým škorpiónem.
Minimálně to není tuctový stroj, alespoň co se týká exteriéru.

papiboy
papiboy napsal 27.09.21 v 10:30 10b.

Najlepší je ten obrovský AVOMET namiesto prístrojovky...
10 bodov už len za postoj "pohoda, klídek, tabáček"