Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník mikirc
Vloženo 6.8.2016
Aktualizováno 6.8.2016

Moje první skutečná motorka. Po přesedlání ze scootra celkem složitý úkol. Ale už po pár km si tato starší slečna získala mé srdce :)

Motorka koupena od FIRMA:Iron Moto (Uherské Hradiště)

První dojmy - Motorka je pohodlná, velikost tak akorát pro mě. Motor jede krásně už od nízkých otáček. Nerovnosti také krásně pobere, takže je pohodlná. Stupačky pro člověka co jezdil na scootru mají ideální polohu, takže je nemusím hledat. No ještě to bude chtít spoustu km najet. Ale při první motorce se těžko hodnotí.

Motorku bych doporučil pro - Jsem začátečník, jediné zkušenosti mám z pitbiku a cruiseru ( jen desitky km) a cítí se na ní dobře. Na mých 175cm ideální velikost. Takže pokud je člověk začátečník a má mozek na správném místě není důvod se bát.

Původně jsem chtěl Suzuki V-Strom, ale pak jsem se zamiloval do klasických naháčů s kulatým předním světlem. Ty moderní křivky jsou stejně hnusné jako moderní modelky ( můj vkus, Váš může být jiný). A zároveň jsem chtěl 4 válec. Je to přece super mít motorku s více válci než mají dnešní auta. A hlavně to má krouťák a na můj klidný styl jízdy ideální. Vyhlížel jsem Yamahu XJ600, která je krásná a levnější, ale v okolí nic nebylo rozumného k mání. Další byl bandit a hornet. Původně jsem chtěl vzít mladšího horneta, ale toho mi někdo stihl vyfouknout. Takže jsem se zajel podívat na Iron Moto na tuto krásku, která je celá v originále (až na blinkry) má sice najeto 75 000km, ale motor šlape jako hodinky. Nějaké vady na kráse to má, ale ty se dají do pucu a až bude garáž tak dostane i nový lak.

findejs1310
findejs1310 napsal 07.08.16 v 19:50

Bandaska je jedna z mála motorek která se nikdy neokouká
a o kterých se říká "klasika"
Gratuluji

pelito
pelito napsal 06.08.16 v 21:45 10b.

super stroj. taky u mě vyhrály klasický tvary a aspoň trocha chromu. Ať slouží.