Yamaha XV 250 Virago (1998)

Vlastník cas25
Vloženo 1.8.2016
Aktualizováno 1.8.2016

Pohodlná, nenáročná motorka, dobře ovladatelná.

První dojmy - První dojem byl pohodlná klidná jízda, sice malej nezvyk přesedlat z endura na takto nízkou motorku, ale zase si myslím na klidové vyjížďky s kamarády ůplně ideální. Ve dvou je trochu slabší, ale co očekávat od 250tky, většinou jezdím sám, takže dostačující.

Motorku bych doporučil pro - Muj názor je ,že motorka je vhodná pro začínající motorkáře a motorkářky, protože je lehká a dobře ovladatelná.

Byl to můj sen od mala mít něco takového, časem uvažuji o něčem výkonějším. Vlastním jí zatím jen rok, a zatím spokojennost, jízda v klidu, spotřeba je kolem 4l. což si myslím že je docela dobré. Brzdy ujdou,buben je buben, kotouč by byl v zadu lepší, ale moto není na nějaké honění se po silnici, takže stačí. Ovladatelnost dobrá, motor bere pěkně od spodu-pak už jen v klidu přede, úložné prostory nic moc, nahradí kožené brašny. Zatím mám na ní najeto něco kolem 1000km a bez problému.

Tea108
Tea108 napsal 02.08.16 v 21:18 10b.

Mám stejnou a je to super motorka. Dnes jsem si vyzkoušel Kawasaki versys 650. Mám v plánu jezdit na dovolené k moři atd. Na jaře určitě kupují. Virago 250 je skvělá motorka do města a na výlety do 300 km.