Suzuki GSX-R 1000 (2004)

Vlastník Jiry92
Vloženo 11.7.2016
Aktualizováno 11.7.2016

Suzuki Gsx-R 1000 no co dodat... hmotnost okolo 170kg a výkon slušných 120kw (170 koní) zajišťuje shodně slušnou a živou zábavu.

První dojmy - Na Sůzu jsem si z Hondy CBF zvykl celkem hodně rychle a dobře. Rozhodoval jsem se mezi K1 a K4... i když K1 má pohodlnější posez stejně vyhrála K4 kvůli krásnému přednímu světlu a vstřikování. Ti co jí znají a měli tu čest se svézt ví co je to za peklostroj.

Motorku bych doporučil pro - No doporučil bych jí spíš lidem co už maj něco najeto a nemaj mezi ušima nasráno... 200km/h tam má za chvilinku a pak už neni moc čas se rozmejšlet co s tim takže pro začátečníky co slezou se skůtra nebo 125ccm to asi moc nebude... Jinak na zabití dobrá hračka.

Doplňky na motorce - Filtry K&N (olejovej, vzduchovej), laděný výfuk Scorpion, padací protektory, diodové led blinkry a odstraněn nehezký držák SPZ s osvětlením kde je udělaný nový držák hned pod světlo

Zkušenosti s motorkou
No úplně na cestování to zrovna neni ale pokud člověk fakt chce tak jde všechno... zvládla úspěšně dovolenou na Šumavě i na Čerchovskou rozhlednu to holka naše zvládla i když tam už to bylo na nějaký větší enduro poprala se s tim statečně a dorazili jsme úspěšně a bez jakého koliv šrámu. Nejlíp se cítí na dálnici kde ze sebe dokáže vyždímat pořádnou dávku adrenalinu... To co se děje když ze 4ky vodřadíš na 2ku pořádně jí nakrmíš je hrozný. zátah jako prase okamžitě svíce a už peláší. Během chvilky na maximálce. Jinak když se jede jako člověk klidnou pohodovou jízdou kolem 90 - 130 - 150 km/h tak se dá jet i kolem 5l/100km jinak dlohodobej průmer mi podle tankování a ujetejch km vychází na 6,2l /100km. A to z 90% jezdíme ve dvou což si myslim že je krásná spotřeba. Máme spolu najeto se Sůzou něco málo přez 5 tis. a nemůžu si jí vynachválit i když na kochačku to moc neni jede se na ní krásně.

Servis během zimního spánku
Pri koupi motorky byl sevis dost zanedbaný což me u takovéhle motorky celkem zarazilo protože vzhledem k tomu jak se na těchto motorkách jezdí se o ní každý dost stará...
Celé dopoledne jsem strávil na řetězu vyčistit ho bylo něco neskutečného a po vyčištění jsem zjistil že neni černý jak se zdálo ale zlatý... takže hned namazat nechat zaschnout promazat znovu a seřídit napnutí protože byl napnutý jako struna. Co se týká mot. Oleje jsem volil Castrol Power 1 4T 10W40 s olejovým filtrem od K&N. To samé i vzduchový filtr K&N a svíčky NGK Platinum. Motor šlape jako hodinky rozvodový řetěz nechrastí takže snad dobrý. Gumy jsou zatím v pohodě Michelin Pilot každý si je chválí jak suprově držej v zatáčkách tak uvidíme. Jinak je tam laďák Scorpion který má krásný zuk.

Jiry92
Jiry92 napsal 21.07.16 v 16:56

diky

Hejlot
Hejlot napsal 21.07.16 v 13:42 10b.

Pěknej stroj

Jiry92
Jiry92 napsal 16.07.16 v 07:33

diky moc. Jo jo ty barvy me proste uchvatily akorat ty oranzovy prouzky na kolech asi pujdou do modry...

Hicks
Hicks napsal 15.07.16 v 20:43 10b.

krasna motorka.. naozaj.. uzasna v bielo-modrej farbe... vela stastnych km bez komplikacii.