BMW R 1200 ST (2005)

Vlastník stčko
Vloženo 16.6.2016
Aktualizováno 14.12.2019

Zvláštní vzhled,moc se mi líbí boxer motor.Prostě sázka na kvalitu a spolehlivost motorek od BMW.

První dojmy - Moje dojmy z úplně první jízdy-velká opatrnost udivilo mně i pohodlí při jízdě po okresce.Při řazení motorka jakoby škubne do strany-také stojí za zmínku ovládání blikačů taky divný.Posilovač brzd je hodně nezvyklý musí se hodně opatrně.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je opravdu všestranná výkonná doporučil bych ji každému kdo chce cestovat nebo se vyblbnout.

Doplňky na motorce - Bavorák je z italie tak jen abs,alarm a boční kufry ted jsem si doobjednal 3 na nosič s opěrkou a boční sundám ty budu používat jen na delší cestování.

Zatím jsme najeli asi 200km tak se hodnotit moc nedá.Ono přesedlat z chopera Suzuki intruder vs 800 na bmv r 1200st je dost velká změna-obě kardan,ale výkon jednou takovej a V proti boxeru uplně něco jiného.Bavorák je určitě pohodlnější na jízdu-motor má opravdu slušnej zátah už od nízkých otáček-posilovač brzd u motorky to je nářez musí se hodně opatrně-stavitelná tuhost podvozku nevím nemám českej manual to nastavení jo kolečkem pod sedlem,ale jak moc,kolik otáček?Nejhorší je sedlo a to jeho kluzkost zřejmě ho někdo postříkal silikonem-spolujezdec při přidání odjede k nosiči a při brždění mně narazí na nádrž jinak se sedí dobře zadek nebolí to z intrudera po 50km musela být zastávka.Do města asi ne-na ty naše rozbité okresky nevím spíš na delší projížďky po lepších silnicích.To že zvádne každej povrch i tu polnačku to jo.Celkový dojem pokaždé se těším když mám na ni někam jet.

Piki
Piki napsal 03.07.16 v 15:53 7b.

Trochu extravagantní vzhled, ale má ryzí srdce boxera...

stčko
stčko napsal 21.06.16 v 22:00

Dnes potěšující zpráva z BMW Ostrava servisní historie sedí poslední servis na svolávačce v BMW It. 2015 výměna unašeče uhlového převodu při 29000km.Pán ale na svolávačku nedorazil v r.2006 na výměnu pal. čerpadla tak pojedu já aby to bylo v pořádku čerpadlo dodatečně vyměněněj .Tak mám bavoráčka vlastně zajetýho

stčko
stčko napsal 17.06.16 v 21:19

Jo je to zajímavá motorka-včera jsem mněl možnost vyzkoušet akceleraci při předjíždění ze 40km/h když jsem řadil 3 po předjetí...radši bez komentáře .Motorka mi opravdu padla hned do oka a nic jiného jsem už nesháněl!Na můj věk nooo,ale mám z ní radost jak malej kluk Jen ten českej manual stále není.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 17.06.16 v 16:54 10b.

Další ST Super stroj. Taky sem z něj nadšenej. Tak ať dělá jen radost

Mitchi
Mitchi napsal 17.06.16 v 08:29 10b.

Boxer je boxer. Nádherná strojovna.

PS: Za ten kokpit spray na sedle bych bazaristy vyliskal. Už 3 měsice ho dostávám ze sedla. Poslední rada byla "rozpuštěná jedlá soda a pak parním čističem vytlačit do hadru". Vypadá, že to i pomohlo.