Kawasaki Versys 650 (2009)

Vlastník kawa-Fik
Vloženo 8.6.2016
Aktualizováno 28.4.2017

Přišel jsem, viděl jsem, koupil jsem.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové)

První dojmy - Láska na první pohled. Tolerantní, divoká a zábavná. V podstatě nešlo odrthnout oči a touha po dobrodružství zvítězila nad strachem z velikosti a váhy.

Představuji Vám svou naprosto první lásku, s kterou se teprve seznamuji. Už po prvních kilometrech jsem poznal, perfektní ovladatelnost ve městě i na cestách. Je velice tolerantní k začátečnickým chybám. Skvěle akceleruje, brzdí. Přestože sám zkušenosti teprve čerpám, dovolil bych si tuto krásku doporučit i začátečníkům.

Sezona 2016 zkončila a rozhodně jme si ji s přítelkyní moc užíli. Princezna nás nikde nenechala a vždy nás v pořádku dovezla domů. Nedám na ni dopustit. Protože se rádi při jízdě kocháme vším krásným okolo a můj způsob jízdy je opravdu pomalý, došlo k rozhodnutí prodat oranžovou krásku a přivést neméně úžasný stroj Suzuki M 800. Moc se těšíme na další výlety, protože první kilometry nás opravdu nadchly. Lehce ovladatelná a pohodlná. Sice to umí i rozbalit, ale tak nějak se s ní cítim bezpečněji. Časem určitě dopíšu dojmy i poznatky. Se změnou značky měním i jméno.
Rád bych touto cestou ješte jednou poděkoval a popřál novému majiteli spoustu krásných zážitků a vždy bezpečný návrat.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 18:37 10b.

Typhon
Typhon napsal 28.04.17 v 23:27 10b.

Ladzi
Ladzi napsal 10.06.16 v 07:15 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 10.06.16 v 01:00

PanIvo
PanIvo napsal 08.06.16 v 22:44 10b.

Ať slouží