Triumph Tiger 800 XC (2015)

Vlastník MartinVolejnik
Vloženo 11.5.2016
Aktualizováno 11.5.2016

Nejlepší poměr váha výkon. Perfektní zátah motoru

Yamaha XT1200Z Super Tenere: váha
Aprilia Caponord 1200: cena

První dojmy - Super podvozek a zátah odspoda. Byla nutná úprava řidítek , vyvýšení. Vyšší plexi .

Motorku bych doporučil pro - Cestovatele, kteří se pouští do lehkého terénu.

Doplňky na motorce - Tempomat , vyhřívané hefty, vyvýšení řidítek, hlavní stojan , zadní blatníček , origo kufry + držáky,padáky SW motech,přídavná světla,hliníkový kryt motoru,

Byla na něm moc pěkná cena a byl vybaven mnoha doplňky. V první řadě jsem řešil váhu stroje 215 kg . Chod tříválce je super a táhne od 2000 ot. Perfektní ovládání velká kola 21 /19 . Podvozek dost nastavitelný v mnoha směrech. Trochu vyšší posez , nic pro menší lidi. Mám na něm najeto zatím cca 1500 km , ale zatím dobré zkušenosti. Jízda na okrskách a lehký terén ( polní cesta )

Moje předchozí motorka Aprilia Caponord ETV 1000 . Super svezení, perfektní brzdy a pohodlný posez. Vhodná na dlouhé tratě. S motocyklem najeto necelých 70 000 km. Vcelku bez problémů.( klasické potíže Aprilie , cívky , čidlo teploty. Jediná větší zavada v 30 000 km přestal fungovat tachometr) Koupen nový. Nutné nechat po cca 8 - 10 tis. km seštelovat ventily. Na servis moc nenáročná a žádné velké náklady..
Byl jsem s ní moc spokojen. Cestování po vedlejších silnicích, ale nebyl problém ujet i 1000 km / den.

MartinVolejnik
MartinVolejnik napsal 12.12.16 v 21:51

Tak letos najeto 7500 km. Moto šlape perfektně a zatím bez závad. Po trochu jiném posezu v sedle (oproti APRILII CAPONORD) je to super. Zvykl jsem si rychle a jenom chválím.

Mazut

Klose
Klose napsal 16.05.16 v 07:13 10b.

31081
31081 napsal 12.05.16 v 09:51 10b.

boucek69
boucek69 napsal 12.05.16 v 09:27 10b.

jj super Anglán užíj si spoustu pohodových km