Yamaha XJ6 Diversion (2009)

Vlastník AndreaER-5
Vloženo 30.4.2016
Aktualizováno 22.5.2017

Svižná dračice, která jde sama do toček :) Zatím se seznamujeme ale věřím, že už s ní konečně i něco procestuji

První dojmy - Oproti ER5 je poznat velký rozdíl :) Měla jsem obavy ze změny oproti naháči polokapotáž, ale moc příjemná změna ! Na první pohled při inzerátu mě hned zaujala.

Zatím se seznamujeme, takže hodnotit zatím není moc co. Ale ihned při převozu domů sem byla z první jízdy naprosto spokojená.

Tak mám tu červenou lejdy druhou sezonu, musím říct, že oproti ER-5 změna, to je jisté. Co se týká ovladatelnosti jak na místě, při jízdě, v zatáčkách, jde krásně sama.

Co se týká výkonu, je to 4 válec, takže neustálé řazení, ale to jsem byla zvyklá :)
Když už mám pocit, že motorka víc nepojede, ale jakmile se dostane za 6 tis. otáček tak by se člověk divil :)

Bohužel co musím vytknout, člověk si jen tak netroufne rychlé předjíždění, protože starty od spodu tomu moc nejdou.
Další věc je zvuk - výfuk zabudovaný prostředkem motorky a čouhá malý cancourek.

Ale stále jsem pokročilí jezdec, takže se mám co učit a nesmím prskat :)

Jsem spokojená a věřím, že spolu ještě spoustu najezdíme a budeme se stále seznamovat :)

Varosek
Varosek napsal 27.05.16 v 16:35 10b.

Ahojky.pěkná.
hlavně jsi na sebe pěkně zvykněte.
Přeji hodně šťastných km.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.04.16 v 14:47 10b.

10 bodů a at' co nejlépe jezdí.