Kawasaki ER 6F (2015)

Vlastník Kamuš
Vloženo 30.4.2016
Aktualizováno 30.4.2016

Na tuhle motorku jsem si dělala zálusk od doby, kdy jsme začala jezdit. A pampararam sen se splnil.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Konečný - Motogaráž (Český Těš

První dojmy - Na silné motorce jsem seděla skoro po třičtvrtě roce co jsem udělala autoškolu. Měla jsem z toho celkem respekt, přece jen oproti mojí malé 125 je to rozdíl :-D Ale kupodivu ovladatelnost a všechno ostatní bylo hned na první šup super, byla jsem překvapená z toho jak skvěle se ovládá. Přece jen jsem ženská co má 170 cm. :-)

Motorku bych doporučil pro - Kdyby se mě někdo zeptal, jakou motorku si má vybrat, tak samozřejmě doporučuju jen tuhle Kawu. Podle mě je to super první velká motorka.

Silnější motorku jsem si vybírala dost dlouho, přece jen je to dost velká investice. ER-6f se mi hned líbila, protože splňovala vše co jsem chtěla... Motorku jsem si koupila na dost dlouhou dobu a počítám, že se ji tak brzo nezbavím, proto jsem sáhla po motorce nové. Dalším mým kritériem byl výkon, chtěla jsem něco, co stáhnu na 35 KW a za rok to otevřu a budu mít zase něco silnějšího. Koupě nějaké slabší 250tky mi připadala zbytečná. A jak to u ženských bývá, musí se to líbit, jinak to nejde... Padla mi do oka a s tím už nikdo nehnul
Zatím jsme v záběhu, takže na nějaké šílenosti není prostor, pomalu se otrkáváme, zkoušíme co a jak. Asi největší změnou pro mě bylo, že to strašně táhne oproti 125, (já vím, je to logické, ale znáte to, 125 kdy 100 km/h už říkala já nemůžu a tahle se směje a vůbec ji to nevadí ).
Ovladatelnost je super, se vším jsem nadmíru spokojená. Jedná malá nevýhoda je váha, na místě s tím trošku tancuju (musí to být zábavný pohled) . Je to dost těžké a já na to ještě nejsem úplně zvyklá, ale dávám tomu chvíli a přijde mi to normální.
Na nějaké odborné hodnocení je asi ještě dost brzo, máme najeto nějakých 400 km.
ER-6f je strašně univerzální, hodí se do města, na vyblbnutí, prostě na všechno.

Čadil
Čadil napsal 02.04.18 v 09:30 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 20.08.17 v 19:58 10b.

Riky
Riky napsal 18.12.16 v 16:53 10b.

Kawa je Kawa

McDavid
McDavid napsal 22.09.16 v 09:35 10b.

Moc pěkná mašinka v moc pěkných rukách

lukasg
lukasg napsal 03.09.16 v 23:09 10b.

supr kawa