Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník wormoos
Vloženo 4.4.2016
Aktualizováno 4.4.2016

Po Monsterovi uz jsem byla zase nadrzenej na zmrzlinu, a pajada jajmile

První dojmy - Prvni dojmy naprosto uchvancacujici, motor skvelej tah, do 6ti tis/min prijemne tahne, od 6ti do omezovace je to parada, podvozek krasne citelnej, ani mekkej ani tvrdej, dobry brzy a dobra odezva od predniho kola

zvazoval jsem mezi cbr1000rr a 954rr. nakonec 954ka ucarovala designem a byla v super stavu za velmi slusny prachy, takze tak.
Na motorce bylo pevny prepacko, ja casem dodal packy a pancirky na predek, jiny desky a jezdilo se.
Nejspis nejlepsi na cem jsem jezdil, jeste relativne velka motorka, ale ovladala se myslenkou, do zatacek padala neskutecne lehce, pozice tak akorat, nic nebolelo ani po celym dnu jezdeni, stupacky hodne vysoko, ladak od Akrapovice. Gumy pirelli supercorsa II, no radost. Jediny co trosku chybelo byl tlumic rizeni.
S motorkou jsem byl maximalne spokojen, linearni narust vykonu, stroj celkove uzasne citelnej, bezproblemovej provoz. (dokonce se mi povedlo v zatacce i skrnout kapotou o zem,zrejme prvni sram na kterej sem byl nalezite hrdej).
Bohuzel cca mesic pred koncem sezony jsem sedel trosku dele u kafe na benzince, vychladli gumy, ja ji nasral na odjezdu a zahodil ji, v oprave jsem byl cca za 35tis a po opraveni jsme zjistili ze prasknul i ram, takze jsem ji jako bouracku za par slupek s tezkym srdem prodal.