Aprilia Pegaso 650 Strada (2007)

Vlastník Čápatej
Vloženo 17.3.2016
Aktualizováno 6.4.2016

Přesný opak toho, po čem jsem koukal, ale nějak jsme se našli a chyba to rozhodně nebyla. Místo sametovýho čtyřválce burácející jednovál.

Motorka koupena od Luki2 (Ostrava - Poruba)

Suzuki SV 650: SV 650 se mi neskutečně líbila jak vzhledově, tak zvukově, navíc po čase by se dala otevřít na plnej výkon (limituje mě řp do 35kw). Nakonec ale přišla Aprilka která se mi líbila úplně ve všem :D
Honda CB 600F Hornet: Po tom jsem koukal úplně původně. Hladkej čtyřválec. Měl jen jednu vadu - 71 kw, tedy snížení na 35 kw sice jde, ale řídit bych ji nemohl. Teoreticky. Policajt by asi přivřel oko, ale pojišťovna při případnym průšvihu rozhodně ne.
Suzuki GSR 600: Další ze série krásných naháčů, problém ale stejnej jako u horneta

První dojmy - Do oka mi padnul inzerát motorky ve skvělý barvě, taková se opravdu nevidí. Navíc motorka má lakovaný přední blatník a kryt motoru už od druhýho majitele. Ne kvuli požkození, ale protože se to majiteli prostě líbilo. A nutno říct, že se opravdu trefil. Takhle lakovaná je na světě jen jenom tahle a pak ještě jedna, ze stejnýho důvodu.

Doplňky na motorce - Givi kufr, plátěné postranní brašny

Po čtyřech letech na 125, byť špičkové, už mi její výkon nepřinášel to, co bych tak úplně chtěl, tak přišel čas se podívat po nový krásce. Dlouho jsem koukal po naháčích, ale furt se trochu obával nepohodlí při vyšší rychlosti kvůli větru a i to byl jeden z důvodů, proč nakonec vyhrála tahle funbike divoška. Je to takovej mix všeho. Když jsem ji prvně viděl naživo, byl jsem vcelku unešenej tím jak nadčasově a přitom nekýčovitě vypadá. Dvojtá koncovka výfuku, LEDkový světla vzadu, jasné oranžová barva v kombinaci s modrýma ráfkama aneb tos neviděls. Při nastartování bylo rozhodnuto a nezbejvalo než doufat, že ji dosavadní majitel opravdu prodá. Nebylo potřeba motorku nějak zkoumat, na první pohled nic špatně nebylo a po výměně několika souvětí bylo jasný, že o ni bylo postaráno víc než dobře.

Cesta z Ostravy do Náchoda byla plna nástrah a zkoušek. Nebyl jsem zvyklej, že když za to naplno potáhnu, že se něco převratnýho děje, avšak když jsem to tady poprvé udělal, motorka dala najevo, že tady to tak nepůjde, jelikož by mi zdrhla z podzadku. Dál se mi omylem podařilo to zvednout na zadní a několik jiných kaskadérských kousků. Završela to policejní kontrola, u který jsem nejspíš, a díky bohu, narazil na fandu do motorek, takže jsme příjemně klábosili a na to, že jsem s sebou tu cestu vůbec neměl občanku, nakonec nedošlo, a s přáním "ať slouží" jsem rychle zmizel.

Koupena byla ke konci sezony a moc výletů jsme ještě neprožili, čili není ani moc fotek. To všechno přidám, až to bude :)

Pepa07
Pepa07 napsal 23.04.16 v 14:35

Hezká mašinka..ať slouží..mám ji čtvrtým rokem a bez problému

Pepa07
Pepa07 napsal 23.04.16 v 14:12 10b.

Hezká mašinka..ať slouží..mám ji čtvrtým rokem a bez problému

Luki2
Luki2 napsal 23.03.16 v 10:54 10b.

Parádní kousek,tak ať složí a v létě to projedem spolu

speroure
speroure napsal 19.03.16 v 15:18 10b.

Sison
Sison napsal 18.03.16 v 18:43 10b.

Pěkná motorka a ještě lepší popis.Hlavně at dobře slouží.10b