BMW K 100 (1984)

Vlastník zdeNick
Vloženo 4.3.2016
Aktualizováno 14.3.2016

klidná síla, která vydrží a nezestárne

První dojmy - 1. Nadčasový design a provedení rozhodně. 2. Těžká na stojanu, lehká na asfaltu. 3. Rozvážný divočák

Motorku bych doporučil pro - jezdce, který má telecí léta zdárně za sebou

Je to moje první motorka a zároveň nostalgie z dětství. Potřebovala vychytat pár mušek asi jako každý starší stroj, ale šel jsem do toho s důvěrou v blbuvzdornou klasiku - jak vidno, úsudek neselhal a věřím, že při dobré péči je to nezmar co podědí ještě další generace v plně provozuschopném stavu
Pro blbnutí je určitě lepší japonec, o tom žádná - úsporou a výdrží jej ale předčí. Každopádně zátah má pořádný, to se musí nechat. Na delší cesty tedy ideální (zn. pomaleji, zato jistě). Na káčka pějí fanoušci ódy, ano, zaslouží si to (v rovině designu rozhodně) a také motorku chválím (stoje však nohama pevně na zemi..)
V zatáčkách i na rovince sedí jak nočník na prdýlce a o spolujezdci, nebo kufrech za jízdy ani nevím, stejně jako jsem zatím neregistroval nějaké nepříjemné vibrace motoru. Ty dva drobné, byť nezanedbatelné, úložné prostory pod sedlem - padnou na nejnutnější věci - vcelku výhoda (nářadí, lékárnička + drobnosti co je potřeba vzít nechtěje brát kufry).

ladazuki
ladazuki napsal 29.09.16 v 23:18 9b.

zdeNick
zdeNick napsal 13.03.16 v 23:40

Jj, pamatuju se moc dobře - bylo bezva na první letošní vyjížďce potkat právě bawora, ostatně vyšlo v ten pondělek fajně počasí, bylo by hřích nechat to stát v garáži. Apropo - také hezký stroj, to Tvoje erko. Čili zdravím stejně jako i ostatní přispěvatele v komentářích

maovec
maovec napsal 11.03.16 v 08:04 10b.

Hezká a není tuctová o čemž jsem se přesvědčil,když jsme se asi před měsícem potkali u Staré Bělé a jeli spolu směr Mošnov. Já jsem měl BMW R1200R a nemohl jsem přijít na to na čem jedeš Ty.

bewec
bewec napsal 07.03.16 v 15:55 10b.

libová

3neczak
3neczak napsal 07.03.16 v 14:38 10b.

Paráda, samozřejmě 10 bodů.