Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník K_O_S_A
Vloženo 24.2.2016
Aktualizováno 3.6.2016

Po dlouhém výběru a nervozní partnerce z mích strávených hodin u výběru motorky padla volba na staronový splašený pomeranč v podobě Hornetu

Motorka koupena od VS-MOTO (Vsetín) - Úplně super prodejce, vyhoví vašim přání, a skvělá domluva.

Honda CBF 600N: Podobná cena - nižší výkon
Suzuki GSF 650 Bandit: Design krytu na budíky
Suzuki GSR 600: Deign modelu 2006 se mi moc nezamlouvá obzvlášť výfuk a zadní světla
Yamaha FZ6 N: stejně jak u GSR raději klasický vzhled s kulatým světlem

První dojmy - Tak první dojmy z jízdy nemohu posuzovat po mích ujetých 300m , v tuto chvíli čekám ještě na noty na neomezenou kubaturu kterou jsem oddaloval až bohužel teď musím čekat. jinak první dojem - Nadšení ... obrovské nadšení

Motorku bych doporučil pro - to ještě nevím ... Já se cítím stále pořád jako začátečník, tak doufám že i pro ně :)

Doplňky na motorce - Nyní jsou na cestě široká řidítka, cnc páčky a gripy Barracuda.
Nyní je motorka ještě v originálním stavu kromě namontovaných padacích protektorů Barracuda

Po několika letech na jednoválcovém cenduru jsem hledal něco nového, lákalo mě zkusit silnici ale né žádný ostrý supersport. Původně jsem koukal na CBF 600N protože jsem se bál oněch 72kw které má i Hornet.
Ale neodolal jsem tomu pomeranči s tím krásným předním světlem a asymetrickým krytem budíků

Zatím bohužel nemohu dát bližší recenzi snad se k ní jednou vrátím až budu mít něco více s motorkou odjeto. Ale čeho jsem si všiml na první jízdu jsou mnohem ale mnohem ostřejší brzdy než na mém starém větráčku.

novny
novny napsal 11.06.16 v 18:42 10b.

Klose
Klose napsal 24.02.16 v 23:52 10b.