renocar_unor

Kawasaki Z800 (2014)

Vlastník kloubouk
Vloženo 31.12.2015
Aktualizováno 31.12.2015

Všestranný zábavný bajk pro každý den

Motorka koupena od FIRMA:Motomodřice (Modřice)

První dojmy - První jízdu jsem absolvoval po dešti. Byla to moje první jízda na motorce po zkouškách v autoškole. Přesun při rychlosti 80km/h po rychlostní silnici byl hotové peklo, na jizdni vlastnosti bajku jsem se vůbec nesoustředil a snažil jsem se v pořádku dopravit domů.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, klidně i pro začátečníky, kteří to maji v hlavě v pořádku

Doplňky na motorce - Padáky kawasaki na motor, padáky RDmoto na rám a přední osu, rolny na kyvku RD, cnc páčky RD, výfuk titan RPtuning

Nyní mám najeto 12000 km, užil jsem si na ní zatím spoustu zábavy a v tomto duchu se snad ponese i následující sezóna, kterou netrpělivě očekávám.
Motorka je naprosto bezproblémová, nikdy mě nikde nenechala.
Od recenzování motorek jsou jiní, takže napíšu jen to co mě nadchlo a co mě naopak moc nepotěšilo.
V první řadě motor a podvozek. Motor je krásně pružný, výbušný a pro perfektní požitek z jízdy ho není potřeba tolik vytáčet. Nejlíp se cítí v rozmezí 7 až 9k otáček. Podvozek jsem nechal v továrním nastavení a nemám v plánu do něj zasahovat. Je hodně hutný, dobře pobírá nerovnosti a není uhoupaný. Jezdím často se spolujezdcem a ani to není problém. Bajk se chová v zatáčkách velice dobře (berte s rezervou, nemám moc s čím srovnat).
Posez je, alespoň pro mě, příjemný, sedlo je na můj vkus až moc tvrdé a při pohodové jízdě na delší vzdálenosti jee vyloženě nepohodlné. Zato při svižně až sportovní jízdě poskytuje dobrou oporu a co je hlavní, neklouže.
Spotřebou se pohybuju kolem 6.6 l na 100km. Já vím, není to málo, ale když si chci zajezdit, na spotřebu nehledím.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:25 10b.

GP001
GP001 napsal 11.02.16 v 20:55 10b.

toz pěkný nahacek

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 09.01.16 v 19:43 10b.

Krásnááá! jen tak dál a úspěšnou celou sezónu!

chmaták
chmaták napsal 07.01.16 v 21:43 10b.

Radafos
Radafos napsal 05.01.16 v 17:09 10b.