Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Zar
Vloženo 28.12.2015
Aktualizováno 19.3.2018

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Výroba blatníku a štítku nad světlo

Blatník ! Sám nevím proč ho tam dávám, když nejezdím za vody :D ,ale co když náhodou ! Tak nějak, tam chyběl ;-) Jelikož jsem potřeboval, aby to mohlo zreznout potřeboval jsem ocelovej. Samo sebou lízátka jsou ,ale

Vloženo: 02.06.2018
    Uskutečněno: 02.06.2018
  • Výstava BCB- Praha

A jede se ! Nádrž sice ještě neproschla, ale přesto jsem se rozhodl ,že to do tej Prahe hodim. Na nic nečekám v -16°C a šíleným větru to nakládám. Zjištuju, že držák RZ se s motorkou na vlek nevejde. :D //img.mo

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 15.04.2018
  • Lakování nádrže REZ

Lakování Dlouho jsem zvažoval, co s obouchanou nádrží. Během 5dní se měl konat Bohemian Custom Bike ,na žádost pořadatele, jsem se rozhodl urychlit tento proces, aby byl motocykl připraven na výstavu. Jelikož jsem mě

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Držák RZ- dle předpisů

Držák RZ Dle našich platných směrnic musí být značka umístěna v ose vozidla. S maximálním sklonem 30% (při dešti prší na čísla) S maximálním sklonem 15% (při dešti prší na zadní část RZ) Min výška 200mm od vozovky

Vloženo: 25.02.2018
    Uskutečněno: 25.02.2018
  • Výroba SVODŮ !

V rychlosti, laufy už nějakej pátek mám ! V každym případě jsem chtělkoncovky dvě :D aby to bylo takovy symetrický :D Původním záměrem bylo dát laufy pod stupačky, v tom domění jsem žil poměrně dlouho Začal jsem n

Vloženo: 18.02.2018
    Uskutečněno: 18.02.2018
  • Podsedadlovka a sedlo Cafe-Racer

To, že jde o skutečně o stavbu ve smyslu Cafe-Racer Vás nyní snad přesvědčím podsedadlovkou a sedlem :D Nejprve jsem zvážil zda-li monosedlo nebo protažené. Z obrázku mi dáte za pravdu, že jsem zvolil správně:D ht

Vloženo: 04.02.2018
    Uskutečněno: 04.02.2018
  • Budíky

Bouračka budíky nikdy nemá ! Většina motocyklů ve stylu Cafe racer , budíky postrádá, ale dle mého je občas dobrý vědět, kolik jsi měl v tý zatáčce, když se probereš po dvou měsících z komatu. :D Jelikož budíky chybě

Vloženo: 15.01.2018
    Uskutečněno: 15.01.2018
  • Výroba drátěných kol !

Výroba drátěných kol ! Kde bych začal, je to už hodně dlouho co jsem se rozhodl ,že origo kola na hornetu prostě pěkný nejsou !http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2017/49/419299_d2f249155e67da5b23f24a12e4941f

Vloženo: 10.12.2017
    Uskutečněno: 10.12.2017
  • Brejle + osa řízení CNC

Brejle ! Jak jste se zde mohli již dočíst origo vidlice byly zaměněny za GSX-R , nutností se tedy stala výroba nových brýlí a osy řízení. Pro ekonomičtější projekt jsem upravil brýle a čep řízení pro stávající součást

Vloženo: 12.04.2016
    Uskutečněno: 12.04.2016
  • Vidlice GSX-R K7 + třmeny + šrouby

Na motorce se dělá i když tady nic nevidíte :D Sehnal jsem předek GSX-R K7 (tedy vidlice a třmeny) O této přestavbě na Upsidedown jsem přemýšlel již dlouho jelikož novodobým kafáčům to sluší! Barevná kombinace pro

Vloženo: 20.03.2016
    Uskutečněno: 20.03.2016