renocar_unor

Honda CBR 125R (2008)

Vlastník vomik
Vloženo 6.12.2015
Aktualizováno 6.12.2015

Vybral jsem si to co jsem chtěl, krásná motorka pro krásu, barva které tu moc nejezdí. Ideální stroj s min.náročností údržby a servisu.

Yamaha DT 125 R: Zvítězil 4takt.

První dojmy - Lehká a dost ''silná'' motorka, spotřeba 3l/100km, byl jsem mile překvapen. Hned po koupi jsem na ní jel domů cca 200km. Gumy ještě originál držely parádně. Pokud jsem zalehnul k nádrži, mohl jsem jet v klidu 120 - 130km/h úplně bez problému. Ani po 200km mě zadek ani nohy nebolely.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo začínají s motorkami.

Doplňky na motorce - Grip na náddrži proti poškrábání a led dida jako osvícení SPZ

Stroj jsem si vybral kvůli údržbě a kráse. Jízda perfektní jen mi občas chyběl větší výkon, ale co bych od 125ccm v 16 letech chtěl. Brzdy super, motor na 4takt super. Podvozek dobře nalazený, nijak neodskakovala a přitom pohodlná. Se spolujezdcem jízda o ničem. Spotřeba 3l/100km a to jsem jezdil na krev. Servis, nic jiného než výměnu oleje, řetězovky, pneu a vyměny brzdové kapaliny jsem neřešil.
Na moto jsem najezdil přes 20tis km za 2 roky. Kdybych měl znova volit, tak bych si zvolil stejně, za mě nej 125, kdyby chtěl někdo něco většího.. tak Varadero.

vomik
vomik napsal 22.02.16 v 20:36

Už je pryč, bohužel, ale 4 roky sloužila věrně! Tolik parády udělala a lítala slušně, teď už jezdí v Anglii.. s novou majitelkou ;)

speroure
speroure napsal 21.01.16 v 18:01 10b.

Tyto novější se mi vcelku už líbí no :) Ikdyž jsem radši na endurka Přeji hodně najetých km bez problémů :)

vomik
vomik napsal 06.12.15 v 18:40

Přesně tak!!

silvinka
silvinka napsal 06.12.15 v 18:19 10b.

CBRka jsou suprový