Jawa 350/18 (1952)

Vlastník MAZANIN
Vloženo 19.11.2015
Aktualizováno 22.3.2016

Krásná stará neorezlá čekající na znovuzprovoznění a spousty krásných km

První dojmy - nevěřícně jsem na ní koukal, že vlastně celý můj život jsem jen trošku snil o tom že by mohla stát tam kde právě stojí... Ve třech letech jsem se projel a když vidím , jak tří roky starej kluk se na ní vrtí aniž by vrčela a je nadšenej ale opravdu nadšenej !!!, tak vidím vlastně tenkrát sebe a další ty generace co ještě přijdou a budou jen koukat a budou zase jen nadšený

v TP má napsáno ogar původně zelená a majitel ? Civilní obrana naší krásné republiky, pak po dědu a otci ...najeto viz profil, zatím nejede, v plánu jen restaraurování, doklady původní, spz původní, kniha jízd původní, kupní smlouva původní, nádradní díly a stav oprav v záznamech původní, záznam o bílém a černém nátěru v knížce původní, prostě byla zaparkovaná ve tmě a hlavně v suchu skoro čtyři dekády a mě to přijde vtipný ... já měl tři roky a pamatuji si to jak voněla... mladej má taky tři, pamatovat a jezdit si bude taky... no nic foto nechám jen dvě, aby si holka zvykala na světlo a zašlou slávu pomalu. A na jízdu po té naší zemičce pěkně v klidu... vidět ji venku na silnici bude svátkem minimálně pro mě :)

prej retro bajky teď frčej... tak ať... retro je jen retro... tenhle bajk je stará poctivá opravdová motorka... srdcovka...

panela
panela napsal 30.06.16 v 15:29 10b.

Dolin
Dolin napsal 10.12.15 v 21:02 10b.

350 je super!

Milan1963
Milan1963 napsal 26.11.15 v 16:48

rohlicimuz
rohlicimuz napsal 22.11.15 v 19:37 9b.

Nádhera, to by chtěl každý :) Z Té fotky nepoznám jestli je to Ogar, možná ano ale s vyměněným motorem, motor na fotce je typ 18, ogar je typ 12.

wsbk
wsbk napsal 20.11.15 v 09:14 10b.