ČZ 175/477 (1971)

Vlastník Still_Waters
Vloženo 6.11.2015
Aktualizováno 7.11.2015

Koupí tohoto stroje jsem se zařadil do dlouhého zástupu lidí, kteří o něm říkají, že je to jejich první velká motorka. Ale myslím, že v tom zástupu budu suverénně nejmladší :o)

První dojmy - Těžko může něco hodnotit člověk, který od autoškoly na motorce 15 let neseděl. Jezdí a baví mě to na ní. Až naberu na jedné stopě víc zkušeností, podělím se zde o ně.

V průběhu renovace mé ČZ 250/455 jsem se rozhodl, že si koupím ještě jednu starší motorku. Hlavně jsem chtěl, aby byla pojízdná a funkční, abych se na ní naučil alespoň trochu jezdit a aby potom pode mnou ta dvěstěpadesátka zbytečně netrpěla. Strop jsem si dal 20 tisíc. Po nějaké době se v inzerci objevila tahle 175/477. Za cenu třetiny mého rozpočtu, zachovalá s papírama po STK.

A tak jsem jí od velice slušného pána koupil. Teď si na sebe zvykáme. Já se s ní učím jízdu, údržbu, už jsem hrábl i do motoru a elektriky :o) Jsme k sobě vzájemně trpěliví. Původně jsem z ní nechtěl vyndat ani šroubek, dokud nebudu mít hotovou tu 250, ale rozhodl jsem se, že přes zimu udělám alespoň malou renovaci, aby byla hezká.

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 06.11.15 v 22:13 10b.

Parádní stroj . Před pětadvaceti lety jsem přesně takovou neskutečně záviděl mému spolužákovi