Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník Cassus
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 29.10.2015

Honda, cute little Honda, anyone can ride Honda.

První dojmy - První nádrž jsem se bál, druhou a třetí jsme se otrkávali a teď je to super, škoda, že je po sezóně =( . Je to stroj dvou tváří, Z jedné strany výborně ovladatelná mašina pro začátečníka, krásně zabírá od spoda, je nezáludná, hotový beránek. Druhá strana se ukáže cca při 7 tis otáčkách, kdy se změní zvuk motoru, jakoby si vzpomněl, že pochází z okruhovky. Takže v klidu předjíždíš auto a najednou fičíš 160, vítr ti chce utrhnout palici, ve které běží jediná myšlenka, "voe co to děláš, si stary cyp tak neblbni" a je to ...boží.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníka podrží, zkušeného nudit nebude.

Doplňky na motorce - Padáky

Průměrná spotřeba - 5.70893 l/100km

Původně jsem si myslel, že mi bude spíš sedět chopper, nejsem žádný drobek (minimálně kilama) a mám svoje roky, ale když jsem si na Horneta v bazaru jen tak cvičně sedl, věděl jsem, že tohle chci.

Chování za 1
Jízda a ovladatelnost - od klidné po zběsilou a jediný kdo to kazí je rider, tedy já.
Motor - do 4 tisíc si tiše brumlá , do 6 a půl zní jako motorka, nad 7 jako závodní motorka a když to přetůruješ na place na 12 tis tak je to kurevský randál
Brzdy - Zdálo se mi, že by mohla mít ostřejší brzdy, ale když jsem za ně potřeboval vzít, tak byly přesně jak mají být-
Úložný prostor - ten tam fakt není, zakladní vercajk a lékarnička

Spotřeba je odvislá od stylu a rychlosti jízdy - chtěl bych napsat, že jezdím za 5 litrů, ale to sa fakt nedá. Stroj by to asi dal, ale já tak vydržím jet deset minut, pak dostanu tik do zápěstí.
To je můj velký cíl, jezdit v klidu. Zatím blahořečím tomu, že je to naháč a nad 140 mě to chce vysadit. Dřina jak v posilovně, udržet hlavu, kde ji chci mít, takže se v těchto rychlostech člověk nevydží pohybovat dlouho.

Zatím proběhla běžná údržba, chvilku jsem se bál, že mi někam utíká voda z chlaďáku, ale bylo to jen uvolněným víčkem na grilu.
Jem zvědavý na jarní startování, když jsem na ní tři týdny nejel, tak jí chvliku trvalo než se chytla, ate to je asi normální ( a taky jsem měl vypnutý přívod paliva =)

gringoxk12
gringoxk12 napsal 20.12.21 v 19:20 10b.

ahoj super motorka kdybys chtěl tak se můžeme jet někdy projet spolu. stačí napsat

ras62
ras62 napsal 30.10.15 v 14:23 10b.

jasně nejlepší volba