Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník bluebird
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 11.11.2015

Pohodlná a snadno ovladatelná univerzální cestovní motorka

BMW F 800 GT: Dal jsem přednost univerzálnosti V-Stroma (vyhrál rozum, srdce by volilo BMW)

První dojmy - Voňavá funglovka. Hodně vysoká motorka, se svými 177 cm dosáhnu na zem pouze špičkama. Díky vysokému těžišti se s ní trochu peru při manipulaci na místě. Pohodlný posez bez váhy na rukách bude výborný na dlouhé cesty. Výkonu je dostatek na běžné cestování i ve dvou, na dálnici by to chtělo ještě jeden kvalt.

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro vyšší jezdce (180+) a na klidné cestování i ve dvou. Bez dodatečných úprav pouze na silnice a zpevněné cesty.

Doplňky na motorce - Od prodejce nainstalované originální padací rámy, kryt motoru, chrániče rukou a turistické plexi s deflektorem, vlastními silami doplněn centrální stojan a enduro sada bočních kufrů s odnímatelným nosičem, vše zn. Hepco Becker, horní kufr Givi Maxia a tankvak Famsa. V plánu jsou ještě přídavná LED světla na padáky, napájecí zásuvka 12V, držák autonavigace a možná kamera.

První motorka po 25 leté pauze. Zadání při výběru bylo jednoduché. Pohodlnou a lehkou cestovní motorku s dobrou ochranou jezdce. V-Strom měl výborné reference ohledně jízdních vlastností, motoru, spotřeby paliva, ...
Vlastní zkušenosti doplním později, zatím za 1

Onri
Onri napsal 08.12.15 v 20:02 10b.

Davám deset však si náš no ne Bmw si jen hraje na kvalitu v strom kvalita je

pepr67
pepr67 napsal 12.11.15 v 11:24

Myslím že dobrá volba, taky se s manipulací trochu peru ale mám litrovýho Stromka a cca 186cm
s výškou se to dá řešit taknějak podomácku, viděl jsem originál sedlo co bylo zevnitř "vybrané" a mělo snížené ty gumové nožičky, co dosedaj na kapotáž pod sedlem.. ale po odklopení to nebyl až tak hezkej pohled snížení cca o 2-3cm..

elvis78
elvis78 napsal 31.10.15 v 17:37

ajaj

elvis78
elvis78 napsal 31.10.15 v 17:29 8b.

BMW bych dal 10
Strom byl asi ale podstatně lacinější, ne?

foky
foky napsal 30.10.15 v 08:34

Parádní stroj - přeju hodně spokojených kilometrů