Jawa 350/354 Kývačka (1956)

Vlastník saulik
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 9.4.2018

Motorka koupena od stejného majitele jako můj 320km fechtl bohužel o ni bylo hůř postaráno. Od roku 1997 stála v chajdě 10 metrů od potoka což se na ní podepsalo..

První dojmy - Motorku jsem vytáhl v dost zbědovaným stavu. V podstatě jediný pozitivum bylo že měla mít papíry což se nakonec po obíhání úřadů nepotvrdilo ale byla komplet originál bez kutilských vychytávek. Co by ste chtěli za 2000 žejo.

Motorku sem rozebral do šroubků a bohužel zatím se nezačal řešit motor ale času dost. Motorka byla zbavená rzi jak jen to šlo. Sehnal jsem originál starší ráfky nechal je znovu naplést + opravit bubny, obul jsem origo starší pneu a zatím nahrubo poskládal. Na motorce chci nechat co možná největší počet originál dílů ikdyž vše gumové včetně eletriky to má zasebou a bude nahrazeno replikou. Další vývoj sem pak hodím. Možná někdo řekne že je to žumpa ale panelku v komplet renovaci mít budu co nevidět a abych se přiznal nebude se mi líbit jako tato motorka ze které půjde vyčitt nějaký příběh..

Jaro 2018.. už to vrčí už to jezdí.. Na motorce se dělalo vše krom laku jinak je skoro jako nová.. Teď nám přeje počasí tak to trošku zajedu a vyřídím veteránský papíry :)

PajaZR
PajaZR napsal 30.04.18 v 14:15

Je krásná

CadLubeen
CadLubeen napsal 09.04.18 v 12:12 10b.

To je vono!

jawa354
jawa354 napsal 18.11.16 v 18:24 10b.

Dolin
Dolin napsal 30.10.15 v 13:17 10b.

Tá je nádherná!!!

PajaZR
PajaZR napsal 29.10.15 v 18:43 10b.

super strojovna