Triumph Bonneville T100 (2015)

Vlastník Bonnneville
Vloženo 12.10.2015
Aktualizováno 12.10.2015

Triumph Bonnevile T 100 to je splněný sen. Nový motocykl je prostě nový motocykl.

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

První dojmy - Vzhledem k tomu, že sedlám stroje starší sedmdesáti let je to pro mě silný zážitek a zkušenost. Hlavně velké dobrodružství byla cesta z motocentra směrem domů. Teď už je to po pár stech kilometrech lepší.

Doplňky na motorce - Klasika bez úpravy

Stroj jsem si vybral pro jeho vzhled a značku. Vzhledem k tomu, že tíhnu k veteránům, byl tento stroj při výběru na prvním místě. Úvaha byly, též o motocyklu Royal Enfild 500 a Kawasaki W 800.
První dojem byl pro mě silně emocionální. Pravděpodobně kvůli tomu, že nový stroj jsem si ještě niky nekoupil a hlavně jsem takto silný motocykl neřídil. První ujeté kilometry byly dobrodružství . Než jsem si zvyknul při rozjezdech na práci s plynem a spojkou tak to chvilku trvalo. Také váha stroje proti strojům které mám je jedou taková a musím sní počítat. Jinak jízda samotná je pro mě požitkem. Cestovní rychlost okolo stovky je pro mě akorát.
Na silnici motocykl sedí jak přikovaný. Horší je to na rozbitých silnicích. Problém není v tlumičích ale při poskakování trochu škubu s plynem a pokaždé je znát síla motoru. Někdy mi to připadá, že mi v takovéto situaci stroj ujede pod zadkem. Vzhledem k tomu, že je konec sezony tak stroj bude zakonzervován do jara a pak budu zase budu testovat a cestovat. Jo, jinak doma už dostal jméno Bonifác.

Saur.us
Saur.us napsal 04.12.15 v 12:21 10b.

Užívej, stojí za to :)

Raisto01
Raisto01 napsal 02.12.15 v 12:54 10b.

nejhezčí barevná kombinace jaká se dělá. Luxus

marafzs600
marafzs600 napsal 19.10.15 v 19:38 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 19.10.15 v 19:38

DOBRÁ VOLBA

Petr59
Petr59 napsal 19.10.15 v 13:40 10b.

Gratuluji ke skvělé volbě.