Jawa 350/640 (1991)

Vlastník boš-trener
Vloženo 4.10.2015
Aktualizováno 23.10.2016

Jawa 350/640 se mi líbila už dlouhou dobu, ale všechny byly z hodně vzdálených míst až najednou se tato objevila skoro za humny, tak jsem do toho šel. Předělal jsem si ji k obrazu svému, mám rád hezké upravené věci.

První dojmy - První dojem z jízdy nic moc, čekal jsem větší zátah motoru, ale jen do doby, kdy jsem přišel na to, že styl jízdy je hodně odlišný od Jawy 250/353, kterou provozuji. Na vině byly otáčky motoru, jejich rozdíl u obou motorek. Teď už pohoda, málo platné, je vidět rozdíl roků výroby 1956 a 1991.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyznavače značky Jawa, pohodáře a kutily.

Doplňky na motorce - -doplňky: krytky rukou, vyhřívané rukojeti, přední padák, nosič + boční nosiče kufrů s kufry, plexi, 12V zásuvka na navigaci, druhé stop světlo na zadním kufru a wape.

Za prvé jsem fanda značky Jawa, za druhé se mi 350/640 líbila a za třetí se objevila skoro za humny. Před renovací jízda nic moc, ale po ní spokojenost. Jediné co se mi nelíbí je olej který, hlavně z pravého výfuku, práší na SPZetku. Jízdní vlastnosti jsou oproti starší Jawě 250/353 výrazně lepší, posez pohodlnější, ale s Hondou 750 CBF, kterou také provozuji, se to ještě nedá srovnávat. Velkým přínosem je přední kotoučová brzda a automatická spojka. Co se týče jízdních vlastností motorka zvládá dobře silnici, polňačky a řekl bych i lehčí terény. Cestování díky přídavným kufrům vzadu, po stranách a tanvaku by mohlo být příjemné, zatím nemám zkušenost.

Lubos92
Lubos92 napsal 19.11.15 v 14:32

Ahoj; pěkná .

tramp57
tramp57 napsal 17.11.15 v 18:14 10b.

Pěkná,pěkná, taky super ucpávky laufů
Dávám 10 bodíků.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.10.15 v 11:22 10b.

Jako nová.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.10.15 v 12:32 10b.

Krasavica přeji pohodu v sedle