Kawasaki KLE 500 (2000)

Vlastník mirapulec
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 18.11.2018

Vloženo: 18.10.2017, Uskutečněno: 18.10.2017, Zhlédnuto: 42x

Po koupi navigace Navitel g550moto a dovolené s navi na řidítkách jsem vyrobil držák hned za plexi.Na hrazdě to taky jde ale není to ono.Víc na displej svítí slunce a je prd vidět a na kamenité cestě pochoduje v kloubu.
Plech cca 2.7mm(byl doma),po natření na riziková místa nalepená pěnová guma aby to nikde nemohlo drnčet.Základní tvar za pomoci tuhého papíru,vše ostatní je na fotkách,ohýbání je stylem zkoušek bo je tam fakt málo místa.
Kutilům zdar

Mephysto (0) napsal 01.08.2019 v 18:56

Ahoj nemas nejaky rozmery plechu pred naohybanim? Taky potrebuji udelat drzak na navy.. diky

mirapulec (5) napsal 27.01.2019 v 15:59

Tak vybrace vyřešeny nalepením pěnové gumy mezi navi a plexi.Bonus je,že mezi gumou a plégem krásně drží papír-parkovací lístek,vytištěná mapka apod.

mirapulec (5) napsal 13.11.2017 v 10:47

Konečně otestováno.Trochu potvora vybruje,snad to spraví gumový špalík mezi držák a plexi.Ale nechtěl jsem to chytat za plasty masky-navigačka je dost těžká(v porovnání s tátovou auto Mio),tak aby plasty časem nepraskaly.

bolux (1) napsal 19.10.2017 v 15:09

Už si s tím jel, nevybruje to moc ?

• Kryt motoru

Protože se chystám do rumunska a spodem zpět a netuším,co mě tam čeká,tak jsem prodloužil a zesílil kryt pod motorem.Sice nechystám nějaký zuřivý off, do terénu jezdím jen občas a stejně jsem dekl už bral 2x kladivem a n

Vloženo: 27.01.2019
    Uskutečněno: 27.01.2019
  • Hákový klíč

Už mně štvalo štelovat zadní péro sikovkama.Doma jsou troje a jde to blbě jen jedněma.A na netu jsem origo klíč nenašel. Koupil jsem C-klíč,obrousil a stejně šel použít jen na povolení předpětí.Tak jsem v práci na ůdrž

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.01.2018
    Uskutečněno: 21.01.2018
  • Hlavní stojan

Už jsem ani nedoufal.Dát raketu za sw-motech na motku za 40 jsem odmítl(absolutní nesmysl) a po shlédnutí fotek a motky jsem se na vlastní vymejšlení vykašlal.Hromada práce a výsledkem by byl svařenec do šrotu. Náhodně

Vloženo: 07.04.2017
    Uskutečněno: 07.04.2017