Kawasaki KLE 500 (2000)

Vlastník mirapulec
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 18.11.2018

Vloženo: 27.01.2019, Uskutečněno: 27.01.2019, Zhlédnuto: 168x

Protože se chystám do rumunska a spodem zpět a netuším,co mě tam čeká,tak jsem prodloužil a zesílil kryt pod motorem.Sice nechystám nějaký zuřivý off, do terénu jezdím jen občas a stejně jsem dekl už bral 2x kladivem a navracel mu původní tvar.
A navíc je na ráně šroub na olej a nechráněný kus olejové vany.Takže prodloužení až po stojan+plát dalšího plechu.A neplánovaně kryje i čidlo stojánku.
Jestli seženu někoho v okolí kdo sváří hliník,tak to příjde ještě povařit.
Náklady minimální-AL plech z kovošrotu-(cca 0,5 m2 za 160,- a zbylo) a pár nýtů.
Je to v prd..y.Zima v půlce a už všechno hotový

Radus88 (1) napsal 27.01.2019 v 18:23

Perfektní prace

• Hákový klíč

Už mně štvalo štelovat zadní péro sikovkama.Doma jsou troje a jde to blbě jen jedněma.A na netu jsem origo klíč nenašel. Koupil jsem C-klíč,obrousil a stejně šel použít jen na povol

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.01.2018
    Uskutečněno: 21.01.2018
  • Držák navigace

Po koupi navigace Navitel g550moto a dovolené s navi na řidítkách jsem vyrobil držák hned za plexi.Na hrazdě to taky jde ale není to ono.Víc na displej svítí slunce a je prd vidět a na kam

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 18.10.2017
    Uskutečněno: 18.10.2017
  • Hlavní stojan

Už jsem ani nedoufal.Dát raketu za sw-motech na motku za 40 jsem odmítl(absolutní nesmysl) a po shlédnutí fotek a motky jsem se na vlastní vymejšlení vykašlal.Hromada práce a výsledkem by

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 07.04.2017