KTM 990 Adventure / S (2007)

Vlastník bodus
Vloženo 8.9.2015
Aktualizováno 8.9.2015

Poriadna motorka s poriadnymi gulami!

První dojmy - Po Multistrade mal nastat cas na zmenu k viac endurovemu jazdeniu,...ale nestalo sa.Kupoval som ju od kamosa a poznal som do detailov celu jej historiu ale neohmatal som si ju dostatocne.Kupil som,skusil som a nesadli sme si:-( Inak bola krasna a silna

Motorku bych doporučil pro - Pre niekoho kto rad brazdi hory lesy luky polia a cesta mu moc nevonia!

Doplňky na motorce - Tankvak,padaky,pridavne svetla,Akrapovice,zadny kufor kappa...

Kupil som lebo som chcel zmenu a vacsie predne koleso ako mala Multistrada
A skusenosti? Nabehal som na nej nieco malo cez 700km tak mi neprinalezi hodnotit objektivne klady a zapory.Jedine co som vnimal bola vyska,sirka,pohodlie/pre mne skor nepohodlie/,hlupy sposob tankovania,vskutku zravy motor.Naopak co by som vyzdvihol je,motor,jeho sila,paradny podvozok a slusna ochrana pred vetrom vdaka cestovnemu/turistickemu plexy a v neposlednej rade brzdy.Je vidno ze v Matinghofene vsadili vsetko na sportovu kartu.
Servis som riesit nemusel takze neviem vo co go.Spotreba,hmmm...cakat od dvojvalca so sportovym duchom nizku spotrebu je pitomina! Ja som sa pod 7L nedostal tusim ani raz,ale asi som len nevedel spravne narabat s heftom.
LC8 Advik sa najlepsie citi urcite v terene,ved na to predsa bol stvoreny.A kedze som si uvedomil,ze jeho potencial a moznosti nevyuzijem,poslal som ho dalej do sveta nech robi radost niekomu inemu.

wsbk
wsbk napsal 08.09.15 v 16:47 10b.