Shineray XY 125GY (2015)

Vlastník PetrTurk
Vloženo 3.9.2015
Aktualizováno 30.3.2016

Motorku jsem koupil jako fungl novou.Je to sice čínská mašina,ale mám jistotu,že mám vše v záruce a tovární značka Shineray se zůčastňuje v současné době závodů v motokrosu,takže to není jako kdejaké ostatní čínské motorky.

Motorka koupena od Auto Kelly

Loncin XM 125: Na první pohled tam byl vidět rozdíl v kvalitě,kamarád ju měl a pořád mu z toho něco upadávalo,elektrika zlobila a podobně

První dojmy - S motorkou jsem se sžil velmi rychle a opravdu mi sedla.Potěšil mi na ní krásný čistý zvuk čtyřtaktu,nadchla mě taký svým designem a na mé svezení bohatě stačí a jsem s ní spokojen.Motocykl jede pěkně a zatím slouží.

Motorově si nemůžu ztěžovat,jak sem psal,jede pěkně,Líbí se mi ukazatel kvaltů,to beru jako plus a dále nádherný zvuk,designové zpracování a pěkná barevná kombinace černo-zelené barvy,která není běžně k dostání,protože se prodává ve standartním provedení červeno-bílé.Já osobně jsem měl problémy s baterkou,která byla špatná a tu mě na první garanční prohlídce vyměnili,dále jsem urazil zadní blatník,když jsem se zhoupl s motorkou na přejezdu,musim uznat,že to konstrukčně nebylo dobře udělané,Blatníček mi na garančce vyměnili.Jinak jsem neměl žádné jiné závady zatím.Občas se mi povolil nějaký ten šroubek.Jiank jsem s motorkou spokojen a každodenně s ní jezdím a jede pěkně,bez problémů.Motorka pěkně akceleruje a rychlosti 1 2 3 tahá opravdu pěkně :) Jen co je nevýhoda,že motorka má malou nádrž na 5,7 litrů,spotřeba je kolem 3 litru.Na silnici i v lehkém terénu či polní cestě je moto zcela dostačující :)

Targus
Targus napsal 05.02.21 v 20:54 10b.

enduro-F
enduro-F napsal 11.03.17 v 10:56

Mám taky a jsem spokojen , přeju hodně ujetých km ( i s čínou se dají udělat velké věci).

PetrTurk
PetrTurk napsal 14.01.16 v 21:50

Díky

pajapaja
pajapaja napsal 27.09.15 v 18:25 5b.

Ať slouží