Shineray XY 125GY (2011)

Vlastník Zapuj
Vloženo 27.4.2015
Aktualizováno 27.4.2015

Čína, na kterou se můžu vždy spolehnout. Žádné problémy s ní nemám.

První dojmy - První dojem byl takový, že to snad nemůže být sto pěta dváca. Vzhled velké motorky. Řízení mi šlo levá zadní, necuká nic.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji moto do začátků.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Sharon racing exhaust

Je to moje první motorka a tak mi jí zainvestoval otec. Sám říkal že seženeme něco, jen tak na rozježdění. Jeli jsme do prvního Moto obchodu a já uviděl v katalogu Shineray XY-125 11A. Objednali jsme jí. Po týdnu nám zavolali že už jí mají v obchodě. A od té doby jí mám doma.
cca to bylo 13.4.2014

Čína, které můžu věřit. Na motorce mám najeto 10.xxx Km a zatím co mě jediné zradilo bylo spojkové lanko. Jinak vše klape jak má.
Jediné na to jsem si musel zvyknout jsou vibrace, které jdou do sedla a řidítek. Po dvou měsících jsem je už nevnímal. Poté musím podotknout spojkovou páčku, která má velkou vůli a někdy si tam plandá jak chce ( je naplno dotáhla), ale ničemu to nevadí. :) Po 4.000 Km jsem přidal laděný výfuk od značky SHARON. Krásný dunivý zvuk. Už od prvního pohledu na stroj není poznat že se jedná o sto pěta dvácu. Velká motorka, která váží 156 Kg, objem nádrže kolem 15-16 litrů. A celkem široká zadní pneumatika.
Žádné poruchy jsem zatím nenašel, olej, filtr vše pravidelně měněno.
Motorka má 5-kvaltů, maximální rychlost okolo 95-105 Km/h. Když fouká vítr dobře dá i více. Spotřeba okolo 3,5 - 4,0 litrů na 100 Km.
Ve dvou lidech se jede dobře, ale je to znát.
Doporučoval bych tuto motorku do začátků, a vůbec bych neměl strach že se jedná o čínu. N

Hooorus
Hooorus napsal 16.10.17 v 13:28 10b.

pajapaja
pajapaja napsal 21.11.15 v 16:33 6b.