Honda CBF 1000 (2011)

Vlastník dammit
Vloženo 13.8.2015
Aktualizováno 21.11.2016

pohodlná, spolehlivá a výborná na dlouhé cesty

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - výborná ovladatelnost, skvělé brzdy a podvozek

Motorku bych doporučil pro - pro cestovní pohodáře a dálkaře, i přesto umí jezdit rychle

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, padací rám (výborná věc na cestování), orig sada 3 kufrů, ABS, nastavitelné plexi

Hondu jsem měl již v minulosti (Hornet 600S) a často cestuji na dálky proto jsem si vybral větší a pohodlnější verzi Hondu CB1000F, je to spíše mašina pro "starší pány", ale spolehlivá (mám verzi s ABS) a téměř bez údržby. Pro dva s plnou "polní" je ideální díky své velikosti a 3 kufry a díky objemu motoru si poradí se zátěží navíc bez problémů. Není až tak čilá a rychlá na startu. Spotřeba v normálu. Jediný problém, kterým tento typ trpí je plnění limitů na spalování a proto v originálním výfuku je klapka se servomotorem, která řídí vypouštění výfukových plynů a ta se po čase zadrhává. Doporučuji natrvalo otevřít a celý mechanismus si nechat "znehybnit". Na jízdě a spotřebě se tato malá úprava neprojeví. El. aut. vstřikování funguje bez problémů a po zimě, pokud je baterie v pořádku naskočí bez problémů.
Doma je jen na silnici, jakýkoliv jiný povrch dělá z motorky nestabilní a kluzkou potvoru i díky své váze.

Psisko
Psisko napsal 22.11.16 v 17:42 9b.

Pěkné CBFko,dej sem vic foto :-¨)

wsbk
wsbk napsal 13.08.15 v 20:36 10b.