Kawasaki GTR 1400 (2008)

Vlastník Enter.lsr
Vloženo 6.8.2015
Aktualizováno 29.3.2018

Obrovský a silný polikač kilometrů.

Yamaha FJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - Měl jsem trochu obavy z 308kg vážícího stroje, ale neoprávněně. Vodí se hezky i při nižších rychlostech. Jízda velice příjemná a pohodlná. Opravdu praktická motka na cesty.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří rádi cestují a chtějí jezdit v pohodlí.

Doplňky na motorce - Výfuk Remus, navigace.

Zkušenosti zatím jen pozitivní. Nemá takový zátah jako ZZR 1400 a brzdy jsou taky vlažnější, ale na druhou stranu s tímhle nikdo nebude lítat jako ze ZZRem. Opravdu mi na tomhle nevadí ani couračky. Mám teprve najeto 2500 km po Alpách a Moravě, ale zatím jsem nepřišel na problém. Jen snad při parkování z kopce si nedávejte k obrubníku přední kolo Fakt je to váha a těžko se vytlačuje.
Když je horko, tak hodně topí na holeně. Řekl bych že zatím nejvíc ze všech motorek, co jsem měl. Čekal bych u takové motorky vyhřívané gripy a místo ukazatele tlaku v pneu bych raději měl venkovní teploměr. Moc se mi líbí kastlík na telefon a doklady. V alpých jsem v něm měl Haribo medvídky a za jízdy je požíral stejne jako kawa kilometry. Pohodlná , hezká no prostě jsem z ní nadšen. Jsem rád že jsem nakonec dal přednost GTR před FJR. FJR jsem měl a proto mohu srovnávat.

O.X.H.
O.X.H. napsal 11.08.15 v 12:36 10b.

Na cestování asi o nejlepší. A co se týče toho, že hodně topí... už jsi někdy v létě sedlal ZX7R? To je teprve peklo. 10b

ludwajs
ludwajs napsal 09.08.15 v 12:01

Dobrý výběr

Leny73
Leny73 napsal 07.08.15 v 23:58 10b.

Super, tak kdy s námi jedeš couračku?

lopata75
lopata75 napsal 07.08.15 v 08:20 9b.

Vitej !

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.08.15 v 12:06 10b.