Aprilia ETV 1000 Caponord (2005)

Vlastník hlawson
Vloženo 31.7.2015
Aktualizováno 25.10.2015

Krásná, silná mašina s nemocemi, které k ní patří

Suzuki DL 1000 V-Strom: důvod neuveden
Honda XL 1000V Varadero: design, jízdní vlastnosti, zkušenosti uživatelů...

První dojmy - První dojem. Je obrovská, na místě těžká. Jízda hodně pohodlná, mašina táhne...Paráda!

Motorku bych doporučil pro - lidem, kteří chtějí cestovat ve dvou, chtějí pohodlí a mají rádi hezké věci.

Doplňky na motorce - ABS, zvýšené plexi a řidítka, komplet padáky, centr. stojan, origo kufry + jeden 50l topcase, karbonový a hliníkový kryt motoru, blastry, 2x 12V zásuvka

Nad Caponordem jsem vážně uvažoval už od roku 2007. Tehdy jsem jej poprvé uviděl u kolegy, který měl rv. 2001. Jakmile mi ji na jednu vyjížďku půjčil, zamiloval jsem se. Dva roky na to, když jsem něco našetřil abych si tuhle italku mohl pořídit, jsem se rozvedl a prachy, jak to tak bývá, skončily jinde.
Až teprve před pár dny jsem si svůj velký sen splnil. Rv. 2005 s ABS, v černošedé, matné barvě, s pěknou výbavou a nemocemi, které k ní patří.

Už jsem tady něco víc psal, ale povedlo se mi to komplet smazat a tak podrobnější info doplním později.

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:11 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

boucek69
boucek69 napsal 26.08.15 v 11:49 10b.

super spoustu pohodových km

Jardas444
Jardas444 napsal 25.08.15 v 20:33 10b.

Jooo,černá matná je krásná .Tak ať ti stále dělá jen radost.Za 10b.

hlawson
hlawson napsal 25.08.15 v 12:08

FIKO: Já o tom tvojem věděl už 1. srpna a tak tvoje jediné štěstí bylo, že jsem tuze zamilován do Capa Jinak i tvůj stroj se mi moc líbil

Fiko
Fiko napsal 24.08.15 v 00:11 10b.

Tak přesně na tvůj stroj jsem koukal, když jsem ve stejné prodejně 4. srpna 2015 kupoval Varadero Krásný kousek, líbila se mi.