Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník Varach
Vloženo 10.7.2015
Aktualizováno 10.7.2015

Splněný dětský sen v podobě koťátka, které krásně přede, ale zároveň se nenechá moc dlouho provokovat a vytahuje drápky :)

Motorka koupena od Soukromý prodejce - Předchozí majitel byl super chlapík, na kterým bylo vidět, že měl k motorce vztah.

Yamaha MT-03: Vysoká cena, nižší výkon...

První dojmy - První pocity super. Všechno bylo přesně tam, kde by mělo být. Nic jsem nehledal, nic nepřekáželo. Jak ušitá na míru :) Má super zátah od nízkých otáček i velký brzdný účinek motoru.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří si chtějí užít radost z jízdy, kterou poskytuje tenhle dvouvál v kombinaci s přátelským podvozkem.

Doplňky na motorce - Pouze laděný výfuk Scorpion a padáky. Nic dalšího neplánuju, chci ji zachovat ve skoro origo stavu.

Po hodinách a hodinách strávených u počítače čtením fóra a nekonečným vybíráním na bazaru jsem se konečně rozjel splnit si dětský sen. Původně jsem chtěl novější verzi (stříkačku), ale když jsem se dojel na motorku podívat a uviděl v jakém je stavu, zamiloval jsem se a nebylo co řešit. Majitel, se kterým byl super pokec, navíc přidal super příslušenství.

Mám motorku krátce, takže delší rozbory si nechám na podzim. Zatím se seznamujeme, takže je jízda občas ucukanější než bych si představoval, ale to snad příjde časem. S jízdními vlastnostmi jsem na míru spokojen. Jsou přesně takové jaké jsem si představoval. Motor pořád nutí něco dělat. Přidat, řadit, ubrat, a zase řadit.. A dokola a dokola. Na SVčku se dá vyřádit i v nízkých rychlostech a nejlíp se cítí v zatáčkách a na okreskách. Hodně jsem toho přečetl o příliš měkkých předních vidlích, ale mě osobně zatím vyhovují, tak snad to tak bude i dál. :)

Baťůžek si zezačátku hodně stěžoval, ale s každou vyjížďkou je to lepší a lepší, takže si myslím, že to nakonec nebude zas takové peklo. Je ale jasný, že tohle není motorka na dlouhé cestování ve dvou.

Speedy-Bikes
Speedy-Bikes napsal 16.10.15 v 13:15 10b.

Chtěl bych taky takovou