Jawa 50/20 Pionýr (1967)

Vlastník Blanina
Vloženo 8.6.2015
Aktualizováno 8.6.2015

Srdcovka. Fíka jsem dostala jako dárek od kluků k osmnáctým a pětadvacátým narozkám.

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky. Líbí se mi na tom úplně všechno. Dostala jsem jí jako dárek k osmnáctinám a k pětadvacetinám. Mezi tím se dávala do pucu, aby jezdila. Teď nastartuje na první roztlačení i po zimě... Občas si ale podřadím, místo zařadím :D

Tento stroj jsem si nevybrala, ale vždycky jsem ho chtěla, protože když jsem byla mladší, měl fíka brácha a nechtěl mi ho půjčovat, abych mi ho neuvařila. Po rozlučce se svobodou toho mýho, kdy mi fík doslova hořel si myslím, že je mašina bezporuchová. Nejlépe se cítí na polní cestě, když jedeme vedle do vsi na nákup. Je super, že kdyby se s ní něco stalo, mám okolo sebe dost lidí, kteří mají nápady, jak to na místě opravit.

Čadil
Čadil napsal 18.04.18 v 18:28 10b.

mpanda
mpanda napsal 20.06.15 v 16:57 10b.

no jo, tohle je prostě klasika

Mann
Mann napsal 14.06.15 v 19:24 10b.

Startuje je ti na první roztlačení Z recenze i popisu jsem malinko kokot, protože tolik protikladů do jedné věty dokážeš nasázet asi jenom ty ale dlouho jsem se tak nenasmál 10 bodů ti dát musím už jenom za tvůj smysl pro humor

JOB.cenek
JOB.cenek napsal 11.06.15 v 21:33 10b.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 09.06.15 v 20:48 10b.

mám na ňu pekné spomienky