Suzuki SV 650 (2006)

Vlastník Ursa
Vloženo 7.6.2015
Aktualizováno 4.7.2016

Moja prvá motorka. Vysnívaná modrá kráska.

První dojmy - Kúpil som si ju ako svoju prvú motorku. Prvé dojmy z nej mám veľmi príjemné. Perfektný posed, je skvele ovládateľná a má perfektne rozloženú váhu. Záťah odspodu a nádherný zvuk aj so sériovým výfukom, inu, dvojvál. :)

Doplňky na motorce - Čo sa týka úprav na motorke, zatiaľ sú tam len tie od predchádzajúceho majiteľa. Fender eliminator, padáky, vymenené smerovky a späťáky (tie budem čo najskôr meniť). Predchádzajúci majiteľ tiež odstránil všetky polepy, tie som však vrátil späť. Časom chcem určite zmeniť výfuk, nech ten krásny V-twin dostane hlas aký si zaslúži :)

Edit: 2016
V rámci zimnej údržby som pridal laďák MIVV Oval Carbon, CNC páčky, upravil držiak špz, vymenil blinkre, lebo tie čínske cárachy od predchádzajúceho majiteľa už temer nesvietili a prelakoval zopár drobností.

Neviem či sa dá môj názor považovať za akokoľvek fundovaný, kedže som začiatočník, a toto je môj prvý stroj. V každom prípade SVčku som si vybral ako často vychvaľovaný stroj pre začiatočníkov, a samozrejme ma okamžite očarila nádherným výzorom (ten zadok s zvislými LED svetlami je proste sexy!) Čo sa týka motora, dvojvalec má kopu sily v nízkych otáčkach, čo mi už párkrát dosť pomohlo keď mi odpustil pohýnanie na veľmi nízkom plyne. Zároveň si však treba na to dať aj pozor, lebo motorke sa zo státia vpred fakt chce :D
Ohromne ma očarila ovládateľnosť SVčky. Je ľahučká, úzka, a vďaka nízko uloženému motoru sa v nízkych rýchlostiach ovláda perfektne.

Thram
Thram napsal 14.01.16 v 16:04 10b.

Krásná mašina, taky jsem o ní uvažoval, když jsem si loni vybíral první motorku. Tahle modrá v kombinaci s černým rámem jí pořádně sekne! Klín pod motor taky doporučuju, vzhledu to ještě dost přidá. Hodně bezproblémových kilometrů v sedle!

Ursa
Ursa napsal 06.11.15 v 22:34

Speedy, vieš že uvažoval? Najprv chcem asi poriešiť výfuk, ale časom asi pôjdem aj do klinu

speedymratin
speedymratin napsal 03.11.15 v 19:27 10b.

Krása, ten černej rám je super. Nepřemýšlel jsi o klínu? N s klínem pod motorem jsou nádherný.

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 14.09.15 v 22:38 10b.

Díky! Krásná motorka .Tak ať ti to skvěle jezdí a přeji hodně krásných a jen šťastných km ..Ještě se dá něco najezdit .

Ptacek_Jarabacek
Ptacek_Jarabacek napsal 17.08.15 v 07:40 10b.

krásný to máš!