Honda NSC 110 (2013)

Vlastník JindrichOn
Vloženo 5.6.2015
Aktualizováno 5.6.2015

Nenáročný stroj na dojíždění do zaměstnání.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov (Šenov)

První dojmy - Moje první motorka. Lehká. Svižná. Obratná. Výtečné brzdy.

Motorku bych doporučil pro - Nejvíc se hodí pro nenáročné uživatele, kteří z nějakého důvodu potřebují k přesunu jen dvě kola, díky nízké hmotnosti a nízké stavbě asi ideální pro ženy.

Doplňky na motorce - Na stroji mám velké přední plexi od Givi a kufr 32l od Givi. Při nepříznivém počasí používám nepromokavou termodeku Held. Letos jsem vyměnil i válečky ve variátoru, dal jsem o 10% lehčí oproti serii, lehce to oživlo. Trochu jsem to olepil reflexními proužky na kolech a bocích kapotáže.

Vybíral jsem mezi všemožnými ojetinami a novým strojem. Zvítězil nový stroj.
Nyní po dvou letech mám najeto 6500km, jezdím hlavně mezi město, vzdálenosti mezi 10km až 20km. Občas nějaký výlet.
Motor tak akorát k tomuto stroji, když by pak chtěl člověk něco víc je potřeba změnit stroj, kubaturu atd. Nemá cenu něco ladit.
Brzdy výtečné, pochválili po zkušební jízdě i zkušení jezdci ostrých strojů.
Na jízdu ve dvou to moc není, na nějaký krátký přesun možná, jinak ztrácí dech.
Ovladatelnost díky nízké hmotnosti a úzké stavbě výborná.
Spotřeba mezi 2,2 - 2,4l/100km.
Náklady na servis zanedbatelné, je to vzduchem chlazené a má to jen olejové sítko, takže v podstatě zahradní sekačka
Servis není potřeba, protože to nemá poruchy, teda kromě zaoxidovaných patic žárovek v přístrojové desce, maličkost, opraveno.

Nejlépe se hodí do města a okolí, pokud se jede na výlet, je to na kochačku, žádný spěch, na rychlostní silnice se vyloženě nehodí.

Zelinář
Zelinář napsal 05.06.15 v 11:30 10b.

Vystizne popsano