Suzuki GSF 1200S Bandit (2003)

Vlastník Johnyx333
Vloženo 31.5.2015
Aktualizováno 29.7.2015

Mašina je rychlá,pohodlná a velmi dobře ovladatelná.Přímo zrozená pro nejlepší zážitky při cestování (doposud).

Yamaha XV 1000 TR1: Špatná recenze co se týče netěsnosti převodovky a motoru.Pro klidné a pohodlnější cestování jsem tedy raději zvolil Bandita.Plní vše co požaduji :-)

První dojmy - Záběr od spoda s minimální prodlevou,trošku mi ale dělal problém s váhou ... ale to bylo jen o zvyku :-) Myslím že je dobrým společníkem na cestách.Ovladatelnost je parádní!

Motorku bych doporučil pro - Určitě tento model je přímo jako stvořený pro motorkáře,co chtějí cestovat i ne zrovna krátké trasy,mohou ho zkusit i motorkáři s nadšením pro adrenalin a rychlost a i pro relax.Podle mě splňuje tři kritéria a mohu doporučit pro ty,kteří se nedokáží rozhodnout ale rádi by zkloubili tyto kombinace dohromady :-)

Doplňky na motorce - Mašinu jsem koupil již s laděným výfukem od BOS díky kterému krásně mašina přede.
Jinak další úprava byla přepákování.

Tento stroj jsem si především vybral díky zkušenosti v motoškole,kde jsem na něm strávil všechny své jízdy včetně zkoušek.Předem jsem věděl že jednou to bude má mašina a sen se stal skutečností..Dostal se mi tedy do ruky starší model Bandita r.v.98 ale řekl jsem si když už tak už ... razantní rozdíl ve váze a ovladatelnosti není tak velký.A hlavně mě překvapil příjemný vzhled po faceliftu,hlavně čumák vypadá velice pěkně.
Další důvod je spolehlivost a dobré zkušenosti od jiných motorkářů ... snad mě za pár let moto nezklame a bude věrně sloužit.
Další informace doplním ... z důvodu málo najetých km bych si nerad vymýšlel

Johnyx333
Johnyx333 napsal 21.04.18 v 01:03

Díky chlapáci dáme někdy polet doufám A nezajímá mě že jsme od sebe daleko dálka je jen číslo

Čadil
Čadil napsal 19.04.18 v 18:52 10b.

bandit

aMaty
aMaty napsal 14.11.15 v 16:06 10b.

Pěknej kousek !

Concionator
Concionator napsal 05.09.15 v 18:38

Hele, na Severočeších mi o té své nové krásce povykládáš, ju? *Pb*

Johnyx333
Johnyx333 napsal 09.06.15 v 22:40

Díky moc kluci! Jinak nějaké rady a tipy na co si dát při jízdě hlavně bacha?