Suzuki C800 Intruder (2014)

Vlastník Badger61
Vloženo 27.5.2015
Aktualizováno 29.5.2015

Klasika, která klame tělem i jménem.

Motorka koupena od J&P Moto - www.jpmoto.eu

Honda VT 750C Shadow: 188 cm a 105 kg

První dojmy - Po osmi letech jsem vyměnil Maraudera za nový klon. Tím vysvětluji i předchozí pokus o bonmot. Na osmistovku se jeví mohutnější, designově jde spíše o klasický cruisřík, než o sportcruiser (nebo téměř chopper), kterým byly původní verze Intruderu.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny hledající pohodu

Doplňky na motorce - Opět jen osvědčené a praktické - přední padáky, opěrka pro ženu (sice je využita jen cca dvakrát za sezonu, ale co bych pro ni neudělal), brašny velikosti pár dní na cestě a hlavně putovní držák na Zippo na řídítka

Osm let spokojenosti a bezproblémového provozu Maraudera

a záměr pořídit si kamarádku, která mi vydrží do důchodu mne přinutily hledat především u ověřeného. Na motorce jezdím pro zábavu a kochačka je můj šálek kávy, proto jsem nedal na okřídlené rčení "obsah ničím nenahradíš", ale vybral jsem přiměřenou váhu (abych ji zvedl i se svými srostlými obratli po zlomeninách), ovladatelnost (abych jí nemusel nutit do každé zatáčky), al i výkon (aby mne uvezla).
Protože jsme spolu již rok, mohu snad prohlásit, že jsem při výběru nezklamal a ona se mi při každé projížďce snaží dokázat, že ji to také baví.

Samozřejmě bych se mohl rozepisovat o tom, jak je nový klon jiný než starý marauder, od studených startů přes pohodlnější a hlubší sedlo po rozdíl řetěz - kardan, ale stačí jen jediné - sedli jsme si.

fatman
fatman napsal 16.09.17 v 10:20 10b.

Gratuluju
Je nádhernej a ty brašny tam sedí, jak prdel na hrnec
Ať dělá jenom radost

Rado88
Rado88 napsal 15.05.16 v 12:30 10b.

Dobre si vybral :)

Boža
Boža napsal 05.06.15 v 17:45 10b.

Pěkný černoch musím dát 10 bodů

Peterka72
Peterka72 napsal 03.06.15 v 06:12 10b.

Pěknej vetřelec . Přeji hodně spokojených kilometrů .

Drtikol82
Drtikol82 napsal 29.05.15 v 14:53 10b.

PĚKNÁ A ČERNÁ