Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník Cajk6
Vloženo 25.5.2015
Aktualizováno 25.5.2015

Moje motka je klidná, pohodlná, důstojná, lehce ovladatelná, příjemná, lehce nenápadná, ale umí u kousat, když chce ;)

Honda CB 600F Hornet: Bandit mi padl do očka ;)

První dojmy - Moje první dojmy byly celkem zvláštní. Klidný hřebec, který si umí dupnout, jestliže mu to dovolím. Nemohu moc svoudit, jelikož je to moje první "velké" moto, ale zatím stálá spokojenost. vyjezdit se člověk na něčem musí a myslím, že banďour je docela ideál.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil jak začátečníkům, tak i pokročilým. Dá se na něm naučit spousta zkušeností i pořádně zablbnout.

Jak už jsem psal, je to můj první " velkej " stroj, takže nemoho nic moc říci. Jízda je pohodlná, sebevědomá, mohu se jízdou kochat i pořádně svištět. Ve vyšších otáčkách krásně zní, síla motoru ideální ( pro začátek ) , pérování vyhovuje. Vytknul bych jen ovládání přední brzdy a chování přední vydlice na nerovném povrchu v zatáčkách. Motocykl se chová trochu nejistě. ( Možná jen můj dojem ) . Jinak spokojenost. =)

Cajk6
Cajk6 napsal 03.06.15 v 22:19

Njn... tak lehla na obě strany, podle všeho... která nelehla...že?... Ale asi v malé rychlosti. Nekroutí se, nevlní apod... Takže dobrý =)

Skury
Skury napsal 03.06.15 v 16:50

ne ne neznam chtel jsme ji akorat me odradily ta promáčklá nádrž

Cajk6
Cajk6 napsal 31.05.15 v 23:43

No jasně, kousek od Ml. Bolky. Od Michala z Branžeže. Ty jí znáš?

Skury
Skury napsal 26.05.15 v 21:42 7b.

nema nahodou z Mlade Boleslavy?a nema nahodou v tp 25kw?