Kawasaki Z800 (2015)

Vlastník MatyRBK
Vloženo 25.5.2015
Aktualizováno 16.2.2016

Zelená je nejlepší! Proto Kawasaki

Motorka koupena od FIRMA:Mototech (Kosmonosy)

První dojmy - Hned po první jízdě od prodejce domu maximální spokojenost, ovladatelnost, stabilita , zatím nemám co vytknout :) A je tomu tak i nadále ;-)

Máme najeto zatím 400 km , zajíždíme, takže opatrná jízda, seznamování se s chováním tohodle Ďábla :)

8.7. 2015 ,

K dnešnímu dni máme zajeto (1600 km) , se Zedem naprostá spokojenost, nemam co vytknout... opravdu mě nic nenapadá, jakmile se posadim za řidítka, nechávám se unášet. Jede moc pěkně. Jediné dva doplňky jsou zatím kryt sedla a CNC páčky, obě věcičky stroj ještě více "vypěkní"

8.2. 2016

Tak tento víkend bylo u nás na severu krásně tak jsem toho už musel využít. Potřeboval jsem si poslechnout zpěv akrapa, kterého jsem si nechal namontovat. Po vyndání tlumící vložky Akrap předčil mé očekávání, je to naprostá brutalita! :D

Ethi
Ethi napsal 23.12.15 v 18:12 10b.

cwas
cwas napsal 09.07.15 v 07:00 10b.

Taky přemýšlím o Kawasaki, buď ER-6N nebo Versys 650, pro ER-6N mluví ta zelená barva a cena o 40K nižší pro Versys zase konstrukce k mé výšce 189cm. Kawasaki zelená je prostě "na okrese jediná ...Kawasaki zelenáááá" , ale asi až na jaře nemám volných 160K, resp. doma by to zatím neprošlo.
Jinak přeji mnoho km bez nehody.

Aťák
Aťák napsal 15.06.15 v 16:13 9b.

Hetch
Hetch napsal 13.06.15 v 16:22 10b.

Za mě za výběr Zeda a barvu jedině

Bauiii
Bauiii napsal 26.05.15 v 13:23