Honda VTX 1800 custom (2003)

Vlastník BOLTN
Vloženo 21.8.2007
Aktualizováno 9.4.2018

Doplňky kuryakyn, laďák vance&hines, větrný štít, chromované prvky, K&N filtr, zadní pneu šířka 200, boční držák SPZ, bílé LED záblesky,

Honda VTX 1300: VTX 1800C má lepší brzdy a motor . . .

První dojmy - Zamiloval jsem se do ní ihned po pár prvních najetých kilometrech. Je to excelentní stroj a troufám si říci, že ve své třídě nemá konkurenci.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych, že vzhledem k její hmotnosti a síle bych jí doporučil vyježděným bajkerům.

Doplňky na motorce - Extra výbava: laďáky Vance&Hines, K&N filtr, gripy a řadička Kuryakyn, chrom kryt chladiče, kardanu a bočních podsedlových krytů, odejímací opěrka spolujezdce s nosičem a čelní štít, BI-Xenon výbojba, LED záblesky nad motorem a před zadním kolem.

Excelentní stroj = nejlepší ve své třídě! Mohu mluvit jen za Hondu, měl jsem celou řadu od VT600, VT750, VT1100 až po současnou VTX1800 a tady bych se zastavil. Takže vodní chlazení = nepřehřívá se ani v těch největších vedrech, kardanový převod = bez údržby a tichý, FI vstřikování = startuje bez zaváhání, 2 svíčky na válec = lineární nástup výkonu a bezproblémové spalování, UP SIDE přední vidlice + zadní nastavitelné tlumiče Showa - bezchybné vedení v jakékoli rychlosti, DUAL brzdový systém = jedno jakou brzdou brzdíte, vždy brzdí obě kola = motorka se tzv. nepotápí na předek, ale přičapne si celá - navíc brzdy přesně dávkují a mají perfektní odezvu. Přesné řazení a dobře odstupňovaná převodovka. Minimální výskyt plastových dílů = to už se dnes moc nevidí a hlavně takové stroje se už dnes nevyrábějí. Pokud se nepletu v tomhle případě se jedná o první sériový 2 válec objemu necelých 1 800ccm - motor je jedním slovem TOP! Obecně k Hondě - troufám si tvrdit = nejlepší dílenské zpracování, maximální kvalita a spolehlivost. Pokud motorka honda dostává pravidelný předepsaný servis, bude fungovat na pořád! Měl jsem třeba Yamahu XV1100 Classic a tam už to bylo s problémy. Chlazení olej/vzduch při velkých vedrech špatně dochlazovalo, hrubé a nepřesné řazení, nekvalitní ovladače a podobně. tohle JE MŮJ OSOBNÍ NÁZOR A ZKUŠENOST . . .

alterego
alterego napsal 15.05.09 v 13:10

krásná (10) hodně štěstí

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 13.05.09 v 01:14

Je príma že sis sen splnil docela brzo,mě to trvalo trochu dýl,ale stejně to stojí za to!!! Máš ode mne deset za krásnou a velkou mášu

deimos
deimos napsal 12.04.09 v 15:51

Víťan
Víťan napsal 17.03.09 v 14:38

Víťan
Víťan napsal 17.03.09 v 14:38

Krásná a velká.
Opravdu pěkný kousek.
Přeji super výlety a brzy se ukaž i u nás na kávu.