Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 1.6.2024

Vloženo: 21.09.2020, Uskutečněno: 21.09.2020, Stav tachometru: 16016 km, Zhlédnuto: 37x

Dvoudenní Brno aneb KURWA V POŘONTKU

Tak nám zrušili Pannonii a co s tím ? Pojedeme kroužit na dva dny do Brna. Teda klidně sám ale musím si zakroužit. Bohudík týmový parťák mě v tom nenechal tak kupujeme event plus místo ve sdíleném boxu?
Sestava je jasná Já + Ozzy jako výpomoc jsme sehnali Hanču od DARZI
Vše domluveno bike ready, pryže taky tak můžeme vyrazit. Zapřáhnu za wowci v dízlu v metle na hlínách a maxidotem vozík s R6 a vyrazím směr Brno.

Cesta utíká v pohodě, malý pit stop pro krmení R6 a svého volátka.
Chvíli před půl osmou prodloužím kolonu u vrátnice a otevřu si pivo ? Pohodička klídek za chvíli jedeme dovnitř všichni v rouškách jasný!

Beru útokem admin box s rouškou a otázkou kde máme sdílený box >>> box 22 jde se na věc.
Teda začne boj o místo před boxem protože polští kolegové nerespektují etiketu rezervé místa před boxem pro obyvatele boxu. Sem tam sám takže si připadám jako hlídač č.22 u Billy kartičku máte , body sbíráte. Polsky už se obstojně domluvím : Witam, kurwa parking boxa 22!

Takhle probíhá večer a postupem času pod přesilou kapituluju jelikož Motocykle LEGATO postaví prodejní stánek přímo u nás před boxem – kuk packowy, stojany malinowe, slidery amerikanskij ?

Za chvíli se situace mění jelikož do boxu kde vypadám jako onasis – bike stolek přilba kombi přibude s R6 El Grecco - Honza ? hned je veselo jelikož se od vidění známe.
El Grecco má totiž polštinu zmáknutou a plynule kolegy polske vypakuje ?
Stánek legato si necháme jelikož mě stíní spaní v autě
Separátně za chvíli dorazí Ozzy a za nedlouho Kitty což je překvápko takže večeře na stole – vepřové rezně ! ideální večer přijede večeře a kde se vzala tu se vzala lahvinka na stole ? krása.

V boxu 21 kempuje sestava flying Buffs co umí rozsekat všechno na šrot ( známe z Mostu)
V boxu 23 Suzuki ortodox Polska ? nazbrojený GSXR v ECSTAR barvě, plachtičkama i s křidýlkama – hustý jako ?
Jelikož mám v plánu kroužit a ne lemtat tak jdu spát kolem půlnoci.

Relativně dobře se vyspím a ráno zatopím všem v boxu ? zatopím ne jako vyleju benzín a škrtnu ale ohřeju gumičky.
Chvíli po snídani se do sdíleného boxu dostaví další osazenstvo – Štěpán Zuda jako talent motorsportu a jeho sestava plus kluci s leštěnkama CBR650R a CBR1000RRR

Jdeme na věc počasí ideální teplota též.

S Ozzym jsem ve skupině B takže let´s go. Jdeme do první rundy najedu na pit line scanování a ochmatávání hosteskou jestli mám zapnuto – ne poklopec ne ale řemínek přilby :D
Ovšem co se nestává – jsem první na pitline v rámci boxů, vpravo fronta z parkoviště. Která je fakt dlouhá ovšem traťák ( ten co má ručník od markéza) mě vystřelí na dráhu jako prvního ?
Sakra to se mě tady snad nikdy nestalo tak jdeme na věc.

Hned nasadím tempo a jedem. Po chvíli mě omete hektolitr a říkám si teď to začne. Ovšem velký pannishment se nekoná takže dojedu rundu a spokojenost.

Ozzy je trochu utahanej takže slovy: no dotáhnul sem se a pak jsi odjel do prdele …. Stane se.
Sledujeme zbytek boxu, a chystáme se na další rundu. Sluníčko kafíčko relax ?
Ideální den na osobáček, tak uvidíme. Druhá runda čas letí dolů a trochu zhoustl provoz na dráze ale aspoň je trénink předjíždění. Samozřejmě někteří exoti na HP4 na motor to ste hrdinové co?!
Třetí runda před obědem pohoda, tempo kousek za osobáčkem to půjde. Zadní pryž je takovej chlívek skoro bych řekl i médium tak do závodu dáme novou gumičku proto přes oběd proběhne výměna pryže, servis řetězu.
Chtěl bych poděkovat Kitty a Hanče za pomoc s nahřívákama atd. Je to strašně fajn přijet a nestarat se ?
Ačkoliv jedu kousek za osobáčkem tak nevím kam se kvalifikuju jestli SSP nebo SSP open ?
Uvidíme, je rozhodnuto P25 SSP a Ozzy P36 SSP takže 15:10 je náš race.
Do WUP zahryznu zadní gumu po vzoru MGP kdy startujou na lehce jetý gumě třeba dvě tři kola – jdeme na to vědecky?

Kontrola stroje, palivo , olej brzdy. Vše ready, palivo akorát, že dojedu tři kola na rezervu.
Jdeme na věc a jedeme na rošt. Pozice vlevo je v Brně ok. Okolo samej zabiják tak uvídme.
WUP lap a už je to tu na ostro. Startér odchází světla raz dva a jedem. No jedem ale ta kawa před sebou moc nejede tak vyhnutí se soupeři uff. Něco jse získal a dva biky za mou mě díky tomu přefrčí. Válka na 7 kol začala.
V prvním vinglu na drzouna si beru pozice zpět. Nálet áčko mela vedle sebe a ZEGAR – má to na kombi to vyšperkoval na vnitřku a už jedeme za sebou. Zegar, Bany a já. Plus e tam pravidelně zjeví další bike. Ostatně je to boj o každou zatáčku. Někde evidentně ztrácím ale ambice převyšuje talent a docvaknu se v mé silné pasáži. Příklad kde ztratím je stadion a jsem měkkej …. Nadávám si ale ještě času dost. Teda kouknu na ceduli při průletu a LAP4 pak LAP3. Vyřeším Banyho a jedu za ZEGAREM. Kurva ten jede dobře to bude osobák a jestli ne tak obnovím inzerát ty uječená děfko!

LAP 1 zkouším se dotáhnout na ZEGARA ve vinglu Franty Šťastného, daří se ukazuju se ale výjezd měl lepší a visím na něm až na áčko. Pořád stejně tak ok sjezd dolů na B tak tam to zkusím. Velmi zkušeně mě zavře – respekt! Zkušeně čistě. Pak jsem udělal chybku na výjed na Déčko kde full gas ale po betonu – no tohle být MGP tak warning jasnej. Schwantz už neřešitelný Zegar to uhájí ale co já? Musím se hlídat jelikož díky chybě s betonem mám na zádech další piloty.
Výjezd do kopce K1 má grip tak to tam naseru a letím směr cílovka.
Výjezd na cíl R6 kvičí 3-4-5 už vidím prapor a je hotovo

Sportovně si pogratulujeme a jedeme směr BOX. Mávačka divákům přišlo na Céčko asi 45 neplatících

Škoda Zegara jsem nedostal ale rozjel mě parádně. Dojedu do boxu a Kitty hlásí 19! cajk konečně. Hanča to korunuje v posledním kole 18! Wunderbar dnes to bude velký, stojan na moto sedím venku na biku a pivo v ruce. Krásný! Konečně moje nekonečný čekání v Brně je u konce…. 18 ….. tak to už je 3s ke konci kariery, řekl jsem až jedou zajedu 15 na šestce končím :D
Asi to přehodnotím. Ono 18 na sérii s katem, exupem apod je krásný
Inu radost veliká takže do sebe tlačím další pivo ? plus následuje sprcha.
Teda sprcha nejdřív hledání volné sprchy kde teče teplá a není obsazená. Protože jsem vlezl do sprchy ke Kitty tak co tak nic tak slez

Po roztopení grilu následuje zaplácání u bedny kdy teda pánové SSP TY VOLE JAKO MÁTE STŘÍKAT! PĚKNÝ HOSTESKY A ŠESTKAŘI JSOU FRIGIDNÍ! TAK JÁ PŘÍŠTĚ VYHRAJU ABYCH VÁM UKÁZAL JAK SE STŘÍKÁ NA KOZY, SUKNĚ A XICHTY?

V průběhu večera dorazí dva nový sousedé Jürgen a asi Uli ? shrnu to tak : takhle má vypadat důchod – Tuono V4 a Panidžále 1299 ? dědulové strašně přátelský a družný :D

Mají z nás a ze mě radost jsem jako dělo a mluvím německy své tři věty ?

Nálada v boxu je vynikající jelikož si pamatuju slova Ozzyho: já když se dostal v Brně pod 20 tak sem se vožral – což taky činím.
Ještě k cíli závodu SSP Honza El Grecco bere pohárek a já koukám na výsledek a osm lidí vč mě v 2s je slušný race?
Probíhá velká zábava obohacená kurwowáním od vedle z boxu kurwa, kúrwa, kokot ….
Témat máme velmi mnoho takže než bude soupis hlášek večera tak jedna epizoda:

V rámci týmu( ne mezi sebou, žádný čuňačinky ale s babama jako) máme jakýkoliv sex zakázán kvůli tomu aby jezdec byl fit. Prostě #rauchen verboten a odpověď Hany: tak tady nespím :D asi takhle to tam probíhá
Běží historky v rámci soužití se socialistickým Polskem – kuk packowy fazole jantarowe , Hanče nezlaa reklamu na Tmobile tak musela nastoupit edukace ?
#uvařsvišta - historky z Endurance na Silesiaringu
#vykropithrobku a tématické významy dle regionů
#penetrujici poranění nepreferuju – něco k historce o noci dlouhých nožů :D
#díry ve svým kožíšku nechci
#nemůže hrát bukkake
#stupně vítězů trapný nestříkaj
#pokec nebude stříkat na manželku na veřejnosti :D
#tak nic do píči tak aspoň do xichtu
# po 20ti letech s Ucciem nemůžeš čekat, že to bude takhle ( debata o viagře na helmě VR46)
#odporne
#jagrův průnik – drink Jäger+RB
Jdu v ejdnu ráno do sprchny a tam trk trk …. Co se tam dělo ? Rozbor stopy jak jet 15 … Paťas: tohle bylo tak na devět
#mám to ráda na koníčka maximálně spadnu a rozbiju si hlavu o stolek
Kitty: se mě nestane :D
#jako velké prase
#oprcalpáva
Hanča: šla sem honit Vimra ….. obratem> dohonila jsi ho ? Hanča: samozřejmě :D
#mámo vyplivni zuby jdeme na to
#chceš si sáhnout pro nůž? Nahmátneš co tam není, mám malé nářadí :D
# **** jede píču, kdyby kouřila a měla manažera tak jede líp
#DJ POLSKi je debil
# polská lidová kokot jebe ďůrku …..ďůrka do kokooota …..
Jdeme spát ? po lekci hip hopu polském atd
Usínám jako špalek ?

Ráno na pohodu vstanu, a ležím u otevřeného boxu – romantika ještě chybí snídaně do postele od nějakého ženského stvoření – asi bych si takhle ráno dal dlouhonohou blondýnu

Zapnu nahříváky a ještě si lehnu. Trochu mě bolí hlavička ? Teda Hanču bolí hlavička o dost víc takže tam je vidět jak dospívá v ženu !

Za chvíli dorazí naši spolubydlící pro tento den zajímavá sestava krom německé sekce ještě dva mlaďáci s R1 2015+, potom Honza a Filip R6+SV650. Pohodička vládne

Dopoledne odjezdíme, Ozzy má formu takže se naháníme. Kitty na hyenu nasaje ježdění od polského kolegy a začne ve sk.D na RC390 prohánět litry ? čas pod tři minuty co kolo to osobák a trestání fárošů :D hrozná sranda celé odpoledne. Stihne nám na cílovce ještě mávat:D
Po obědě si dám pivo a šlofíka vypustím jednu dvacku a předposlední rundě si s Ozzym dost zazávodíme. Naši zábavu kazí jeden exot na HP4 takže nás řádně nabudí a je ztrestán dvojicí rozzuřených šestek ! Na čuníka !!

Poslední runda a situace se opakuje s jedním litrem GSXR, toho pořešíme ale v nejlepším kole nás utne čas na dráze … bohužel konečná pro tenhle event. Sem spokojen osobáček, dobrý pocit?

No vážení přátelé to je vše, uvidíme jak budeme ještě někde kroužit. Pokud se něco povede tak budeme rádi.

Balím věci a jsem spokojenej, vše dopadlo. Parta, kroužení prostě vše! Z a chvíli z toho bude rodinný podnik
Jako bonus je vtipná scénka v boxu 23 – polský kolega z týmu all GSXR extra KURWUJE a něco hledá :D dost intenzivně ale svým kurwowáním baví nejen nás ale i jeho zbytek boxu :D

Díky za přečtení ? a podporu jelikož to čtete a dokážete jako fanoušci okruhové zábavy mě v tomhle podpořit!

KURWA ČÉŠŤ !

Ps.: závěrem píšu plusy a mínusy ale ty jsem napsal na Brno minule a vše je beze změny

Kubik19 (798) napsal 24.09.2020 v 13:42+1

Ppepek (2) napsal 21.09.2020 v 16:02+1

Ozzy_ (1144) napsal 21.09.2020 v 11:26+1

Polaci nadavaji stejne nejlip

Hančaa (161) napsal 21.09.2020 v 11:11+1

Njn, bublinky špatně šeptaly..
Jinak vše za 100 bodů

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023