Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Vloženo: 27.08.2020, Uskutečněno: 27.08.2020, Stav tachometru: 15999 km, Zhlédnuto: 18x, Firma: actionbike.de

Akční Brno s Actionbikem
Tak trénovat se musí a závodit také. Po letní krátké pauze se s pankáčem domluvíme,že pojedeme na tři dny do Brna s Actionbikem.
Pár telefonů se zástupcem Actionbiku Michalem „Bóžou“ Drobným a jedeme.
Zaplaceno pá-so-ne, tréninky, sprinty, Endurance atd

Dávám dohromady sestavu a tentokrát se přidáme do sestavy rychlíků v čele s Chuďasem na R1, kterým rozšíříme stanem malé české městečko.
Jako výpomoc si seženeme na pátek Rossinku, Verču a Tondu ( nového přítele Rossinky neb Verča má svého Juliána)
Je den odjezdu, zabalím všechno co je třeba vč pneu typu SC0. Má být vedro 30+ takže dráha bude mít přes 50°C ( hnus ještě když to píšu)
Auto naflákaný po strop, vozík na limitu a tak se po 16h odeberu pro motorku naložím ukurtuju a vyrážím směr Brno.
Cesta ubíhá v pohodě jedu jako kamion, ono není kam spěchat před námi jedou Dafiti tak do boxu budeme moci až 19:30.

Vyjde to krásně jelikož přijedu do hýbající se fronty aut u podjezdu na před stadionem.

Za chvíli jsem vevnitř a parkuji u sestavy Chuďaš, kluci Přibylovi, Pavel, Ondra a já + pankáč.
Stany jsou sestaveny rychle no ten můj šel pomalu jelikož už rok byl ve stavu poškození z Rijeky a byl to test zda to vydrží
Vydržel

Postaveno jest, za chvíli přijede pankáč a zaparkuje Daytonu vedle mojí R6 a Ondrovy ZX-10R.

Začíná večerní veselí, no mě to chutná tak jdu do postele už po 01:00
Zajímavosti večera

#najelmubrzdovkudovýfuku …… to jako fakt pomáhá tak to tam dám celej litránek?
#moje R1 umí 2:30 …. Ale v jakých rukou
#mohl jsem jít na vasektomii …… no máš problém stav se vyřešíme ho v ordinace dr.okruhového kroužila

Je ráno, takže proběhne obligátní ranní pozdrav dobré ráno čuráci !
Oskar od rána peče a jsem rád za stan kvůli stínu, údajně jsem večer byl hodně vesele vláčnej ale to je tou přípravou.

No jdeme na věc Gruppe B ? trochu racing ale ono to půjde. Dopolední kvalifikace pak regrouping a následně volné jízdy a závod na 6 kol.
Pohoda to je race for fun.
Oskar peče, zadní smetená KáZwáj tak té to nechutí ale musí vydržet pak půjde dolů.
Nevadí jdeme na věc v druhé rundě se taháme s pankáčem, který pak frčí pryč a já si kroužím s odstupem za ním. Tedy do té doby než mě na výjezdu z vinglu Franty Šťastnéhe přejede na motor R1 ? to není nic neobvyklého než mě ta R1 udělal olejové bukkake …. Ty krávo to je křápnutí motoru ouuuu. Dým, olejová sprcha no hnus to jíst!
Takže uhýbám z oblaků bordelu mimo olejovou stopu a zvedám ruku, R1 pádí na Áčko dál. TVL! Jako fakt letí a vypadá to jako spíš stíhačka před pádem. No zkrátím to borec dojel na výjezd k Bé. Já v lehkém šoku, že jsem to přežil a koukáme s dalšíma pilotama na sebe a přitom jedem jako připosraný strachem protože já mám olej všude. Rukavice se mě smekají po páčkách atd. Divím se, že jsem sebou nejebnul na zem.

Dojedu jako lemra do ležení kde jsem za hvězdu. Olejové bukkake mě hezky promazalo – kombinéza, přilba, rukavice, botičky, vidle , kolo , kotouče….. Úklid bude na dlouho.

Uffff tak to jsem měl štestíčko. Nejdřív mě to úplně nedochází ale postupně až umyji moto od oleje , otřu kombinézu atd. Tady bych chtěl poděkovat za výpomoc ve stanu od kluků a Verči.

Koment Pankáče na týmovém chatu – fakt nekecá byl zblitej od hlavy až k patě

Poslední runda a následuje regrouping a oběd. Tak jsem zůstal v Béčku a pankáč jde za trest, že byl o fous rychlejší do A2.
Nevadí je čas na tajnou zbraň do tepla takže SC0 na scénu. Lelce jetá na odpoledne bude fajn.
A když už přezouvám zadní gumičku tak i tu přední dáme novou.
Zaběhnu k Horstovi a Fuchsovi do servisu přezuji a zaplatím za přezutí 15€/kolo. Zlatý přezouvání za 200kčs …..
Hotovo a po vydatném obědě – grilovaná panenka na lávovém grilu se uklidím do stínu relaxovat.
Vedro slušný a lehce pofukující vítr to spíš o to víc vysušuje. Ale podmínky pro všechny stejný. Vypil jsem už několik litrů vody a močím pomerančový džus … to ale asi nikoho nezajímá coooo

Je tu odpolední runda na gumě do vedra ? Tak pojď gumičko. Výjezd na dráhu ok zatáhnu a vibrace přední části …. Tvl co je ? Že by něco uvolněnýho ?!
Tak po třetím kole to zabalím a rozeberu předek složím a uvidíme v dalším tréninku.
Podezření na osu padáků v kole tak děj se vůle mroží
Jdeme na WUP a problém se nezměnil takže zpruzele PIT IN. Smůla proti Espargarovi A nemám v boxu koho zmrdat, teda mrdat by koho bylo ale všichni zadaný :D
Takže kolo dolů a milej Horste jdu si pro tebe! Takže svoji plynulou německou lámanou němčinou – plynule se láme chci kolo převážit. Horst to mile rád udělá a dostanu stejný závaží na stejný místo možná o 5g víc….. tak uvidíme.

Dám kolo zpět a co v závodě? Toť otázka.
Jdeme se chystat na mikro-sprint race 6 kol.
Benzín , olej, brzdičky I.O.
V mezičase se uděje epizoda Pryže a přezouvání by Horst Fuchs Extended version.
Chuďasovi 2x zkurví předek – guma obráceně 2x ! Vrcholem je přezuté zadní kolo, Chuďas nahodí na moto dá nahřívací dečku. Před jízdou chce zkontrolovat tlak a hle ? tlap pneu Tp = Ta tlaku atmosférickému ….. matematická hádanka má řešení, že sem se šel podívat na tu legraci osobně.
Co byste řekl ? Měl ho tam ? Neměl! To vemínko mu odrazilo gumu vyvážilo ale na ventilek zapomnělo ….. viděl jsem dost ale tohle jsem nedal …. Das ist unglaublich!

No nic jdeme na věc P30 na roštu, Pankáč P23 a P29 Petr Kokojan ? bude kamarádský souboj!
Hecování od Bóži probíhá takže bude voheň ?
La ultima camata de la supersport jako výzva chybí ale je last call ?
Jdeme na věc! Vibrace jsou pryč tak to půjde. WUP LAP a jde se na ostro. Procedura je velmi rychlá, žádný čekání jako jinde. Světla prásk a jedem. Start jsem neposral na 100% ale jen na 93% ale doháním to talentem kříženým ambicema v prvním vinglu a už jedu ve skupině kde je pankáč?
Bohužel v druhém kola dělám menší chybu tak mě skupina cukne ale mám ji na dostřel kdybych uměl střílet ?
Takže jedu a v závěsu mám někoho na zádech. Nevadí taháme, po chvíli jedu sám ovšem ve čtvrtém kole ze skupiny před sebou odpadne bílé CBR. Což je okamžitě výzva dojet předjet odjet. Motivace je, tempo taky tak to zkusíme. Hezky se přibližuji. Někde má navrch CBR a někde já. Předposlední kolo nálet za cílem jsem na CBR a jeho výfuku. Takže kde ho vezmu? No nebudu to zdržovat rovnou na výjezdu na B a začne boj. Sice ho urvu ale na brzdy mě to chce vrátit a strčí mě tam čumák moto. Nedám se a držím pozici asi č. 88. Ale hlavně je veselo. Takže takhle si jedeme ve vláčku, kde je najednou více lidí aneb kde se vzali tu se vzali.

Last lap udržím koncentraci a odrazím útok CBR do Schwantzu, nahoru už jedu defenzivní stopu šachovnice a jsme v cíli. V celku ? s mírně plesnivým osobákem takže P21 není špatný výsledek?

Tak dám si sprchu, pivo a jdeme večeřet a veselit se.
Tedy veselí začíná po skončení všech závodů, Tonda griluje asi 20kg masa, Rossina s Veronikou popíjejí a plodí moudra :D
Celkově je zábava na dost vysoké úrovni, sám Bóža to dobře přiživil.
Zde je výčet hlášek večer:
Příběh o lásce českého chlapce a operní pěvkyně z opery Salzburg
#byl touchdown? Počkej hochu …..
#sem se jí jako dvořil
# sem čůrák
# operní pěvkyně co měnila tón hlasu v závislosti na lásce
Následně rozbor vztahů >
# nejsem žádnej sumeček co se chytí na první návnadu
# vožralá buchta ti řekne máš stejně malý péro
# viděl jsi ženskou jak dole vypadá ? já sem dole hezká :D to nás rozštípalo

Je nás tu dost to bude zajímavý :D
# alergie na semeno v obličeji

Hlavní filozofická otázka ohledně jídla bylo vegetariánství a veganství ….. takže jsem položil otázku zda děvče vegan POLYKÁ?! Odpověď neznáme ale to zjistíme příště

Následuje crash of the day kdy Rossinka se doslova rozjebe na koloběžce v předtuše, že ji nikdo neviděl :D viděl ji každej

Proběhne ošetření a dezinfekce a jedeme dále.

No a tady se moje povídání skončí jelikož historku co se stala nelze publikovat a bude reprodukována pouze ústně.

Jak ráno poznamenají účastníci, teď už si z toho děláme prdel.
Ano kvůli tomu prodávám ježdění jelikož jsem nebyl úplně fit.
Nakonec prodávám jen neděli s tím, že Endurance musíme dát to jen tak na okraj proč se strhla vlna dotazů proč to prodávám.
Omluva Filipovi z M-Style, že jsme mu neodpověděl obratem.
No sobota plyne a náš tým v sestavě Pankáč, já a Kokojan je čistý SSP tým ale na to se u actionbiku nehraje tam se jede Endurance bez rozdílu ….. škoda no.
Sestava týmu Langsam und Gefährlich je Chu´das. Ondra a #84Kornfeil - dobrá draftovací práce.

Nebe před závodem je nebe plné vody ale je sucho, takticky přezuju na vodu, změníme startéra ( ano já jsem po několika letech změnil startéra a nestartuju)
Před startem je lehká nervozita všude, ovšem my jsme připraveni – když začnej lejt nastupuje hlodavec vodní čili želva?
Jsme ready, start a Petr Kokojan se velmi rychle dere vpřed. Ono z P53 máme kam postupovat. Není to dlouho a už je okolo P30! Zabiják. Stinty máme rozdělené po 40min. Domluvaje pokud začne chcát a bude to na mokré zajede dříve. Takže vše běží podle plánu chystám ceduli na PIT IN a Petr kde? Petr projede za mnou do stanu střídat Pankáče. WTF! Néééé nikdo na mokrých nevyjel tak proč zajíždí o tři kola dříve….. nešlo to navíc nový bike hezký lamino tak to chápu. Vyšlu Pankáče na dráhu a čekám s mokrou motorkou na pit line zda nebude pršet více, nebude deštík to ochladil ale nenamočil. Fuck takže otočka zpět a přezutí zpět.
Tady díky pomoci kluků Přibylů za nadzvednutí jinak bych tam byl ještě teď ?
Jsem vařenej ve vlastní šťávě – pot pyžmo atd. ještě navíc voním určitě.
No přivodil jsem si úpal v téhle fázi ale co závod je závod. Akce cedule a Petr Kokojan střídá Pankáče…… proběhlo to následovně:
Cedule jako kráva 58 PIT IN ….. pankáč projede poprvé ……
Cedule jako kráva 58 PIT IN ….. pankáč projede podruhé ……
Cedule jako kráva 58 PIT IN ….. pankáč projede potřetí ……pankáč reaguje
Cedule jako kráva 58 PIT IN ….. pankáč projede počtvrté …… pankáč potvrzuje
Jedeme o pohár vycpanýho wocasu kuního samce z Žebětína takže to moc neřeším ale hrubá nedbalost tohle! Již poněkolikáté!
Najetu na PIT LINE a Petr Kokojan bude prohazovat transpondér a má sebou pomocníka #84Kornfeila!
WTF mě lamu bude na dráhu vysíla účastním MS MotoE, Mistr RBRC, pilot co má pódia z Moto3!
Tak jo!
Pankáč přijíždí , cvakám jedničku a čekám na výměnu tranďáku. Petr vymění a Korfik mě vypustí na dráhu …… no konečně se mě povedl start.
Můj stint je cca 41min. Hned chytnu tempo ale má to nevýhodu jak jsou mraky a zataženo tak moje tmavé plexi z toho dělá jízdu v tunelu bez světel. TVL to bude hardcore
Nevadí jedu občas někoho dojedu a krouhnu ale většinou jsem pokrouhán jako zelí z Bolehoště na podzim.
Cca 15min do konce začíná kapat, chvilkově to je hnus ale na mokrý to nebude, to už dokroužím.
Každopádně bojuju s držkopádem protože na tom vlku se tomu moc nechce. Nevadí to dojedu silou vůle.
Last lap pár soubojů, všichni krom vypatlanců jedou opatrně ?

Šachovnice game over?
Kopyta RC v cíli P53 >>>>> P20 kluci díky mělo to smysl !
Gratulace týmu Langsam und Gehährlich P2! Dlouho to vypadalo na zlato ale nakonec P2 vybojovaná!

Opečujeme stroje, jdeme na večeři. Tam už mě není nejlíp a rozbiju si talíř …… no dojedený bohudík ale rozleju trochu piva…. Radši školku vidět hořet!

Návrat do městečka, pokec o závodu, zabalení jelikož v neděli pojedu dom.
Večer je poklidný jelikož všichni víme proč ( ta historka) takže proběhne pár vtípků a všichni jdou okolo 22h chrnět ?
Dorazí Ozzy a když nás vidí rychle vyhodí Prskafku Evo na stojany a jde se slovy vypálen doplna ležet !
Spánek přijde brzy, ráno vstávání, změna registrace a odjezd dom s jedním pit stopem. Pit Stop co jsme slíbil a byl nutný kvůli okolnostem.

Vykrámuju věci a jdu spát, na tohle Brno nezapomenu!

See ya again

Ps.: díky všem, v krizi poznáte charaktery lidí!

Plusy: ježdění dost, rychlíci na dráze, parta ve stanu !
Mínusy: ta historka ….. ale spíš už to je veřejný tajemství paddocku :D tak tomu nevěřte a zeptejste se mě osobně :D

Pokud to dočetl někdo celé, tak díky. Občas není forma to napsat úplně stoprocentně ale prostě to nešlo ! Díky za pochopení a příště budou historky z říše od Jánoše Báhna aka Otíka Rákosníka :-*

mike.46 (604) napsal 02.09.2020 v 15:04

Dobrý, to by mne teda zajímala ta historka...

Kubik19 (775) napsal 31.08.2020 v 10:52

opět top díky :D

RoumenS (153) napsal 27.08.2020 v 19:21+1

Peeerfektnyyyy hlavne ze dobro dosli a nic nerozmontovali. Vypalen

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023