Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 4.10.2017

KOPYTA RC RIJEKA ANTICOVIDO ULTIMATIVO RACING!

Vloženo: 03.11.2020, Uskutečněno: 03.11.2020, Stav tachometru: 16666 km, Zhlédnuto: 323x, Firma: Actionbike.de

Tak je to tady naše zemička je ovinuta covidem tak co není zakázáno je povoleno. Třeba jezdit na motorce v roušce atd. Takže ultimativní plán KOPYTA RC + RIJEKA je velmi ambiciózní ovšem ne nedosažitelný

Štěpánek z básníků by slintal blahem jako když slintal na ty svoje kočky z kyklopa
Sestava je jasná Ozzy + Já + Kitty + Pankáč, logistický koncept dotažen k dokonalosti aneb NASA by nás mohla draftovat třeba na šmatlání s dodávkou ke svačinovým automatům odpalovací rampy

R6 nachystaná proto dělám psí kusy, abych odjel. Situace na bojišti se mění každým okamžikem. Tranzit přes všechny země je povolen, předpověď počasí přímo ala pornografia racing ultima ala curva de la pista !

Je čas odjezdu, středa 28. 10. 2020 významný český den! Políbím svoji trikolóru na kombinéze a jedu směr Ozzy, kde proběhne regrouping teda repacking.

Teda jako první krok je zapřažení vozíku s Tayfunou , je to dílo okamžiku.
Cestou přiložím stan a jsme ready.

Plán je takový, že mě Ozzy chce táhnout ještě na epity tak uvidím, zda mě to bude chutit.
Napíšu to tady rovnou > zajímavé ano ale v rámci mého tréninku mě víc dá enduro ale ještě to zkusím někomu nasadit laťku!

Následuje rozbor stopy, situace a spát! Čtvrtek 29.10.2020 04:54 budík!

Start! Stejně jako směr Španělsko se hvězdná loď kombucha řítí se tmou směr Chorvatsko.

Na cestu jsme jako darček vyfasovali ještě pasažéra Hanču jelikož se nevmáčkla do auta k Honzovi Vimrovi. No co další pasažér co platí cash, je fajn jet za 25% nákladů oujééé zaplať tlusťochu v hotovejch! Proto můžeme jet ne jako směr ESP na jaře 2400km eco run @99km/h tempo ala pista.

Nástup Kitty a Hanči, dotankování přes víko. A hrrr na ně!

Ovšem obratem nastane první race incident kdy pilot jednoduše # try wrong hole na výjezdu

Cesta je fajn jelikož máme od Kitty s Hančou catering. Říkám vždycky, že řízkem neurazíš! Je libo vepříka nebo kuřátko, vokurčičku a chléb NO DOBRÁ okurku sem zapoměl takže bez okurky BOHUMILE.

No tak jdeme ve vyprávění dále, Nestavíme, všichni měli chcát před cestou! Výdrž na stint á 350km min!

Probíhá pokec v dodávce a je veselo. Počasí absolutně na prd. Vítr déšť a to jsme kousek za Prahou. Cesta ubíhá relativně svižně
První vtipná hláška – poslední smrknutí páně, cestou mě zastřelej a bude hotovo prásk kašle bez roušky …. Smrká prásk
Následuje R6 vobložená dřevem proč? Prodávám dřevo, když mám les!

Blížíme se k hranici CZ / AT lehké napětí a nic! Jsme v Rakousku a počasí stojí ještě víc za číču. Razítko do pasu nedostaneme, to už se nenosí ovšem odpověď ve voze razítko?! DESET KUNA!

Ale je smutný pohled na všechno zavřený ani štěťule u silnice nejsou ….. krize a zrodila se hláška
#budou tady stát štětky……odpověď ne ne kněžky lásky.

Řešíme valuty do HR ale jistí to Hanča hláškou # mě je otec vysmažil pro starou na záchodky …. Ty eura: D výbuch smíchu
Souběžně nakonec vyráží i Pankáč směr Rijeka ovšem ne úplně declare to fit for race zatím ale na tom zapracujeme.
Rakouská dálnice pohoda, teda známku mám již z ČR tak neřešíme koupi na místě. Cestovní tempo 99km/hod je Ozzyho oblíbené! Mě trochu deptá ale budiž, on je velitel vozu a může mě vyloučit z přepravy. Chčije, jako svině lituju biky vzadu na vozíku to bude opět hnůj.

Po pitstopu na místní tankštéle nás čeká hranice AT/SLO. Zastavujeme koupit známku sk. 2B (moudří vědí, jak s námi Slovinci vymrdávaj) ale nedá se nic dělat.

Najíždíme do fronty ke kontrole SLO oficíra, který tou dobou souloží slovně posádku Multivanu v levém pruhu. OMG a teď jde na nás. Občanky … kouká Kam putujete? Ozzy plynulou slovinštinou: Rijeka! Borec koukne na vlek, vidí biky a odpoví: Grobnik?! Ano! Jeďte….. no a takhle jedeme dále.

Projedeme Slovinsko směr HR Záhřeb (vedoucí vozu nastavil navigaci) takže po chvíli stojíme na HR hranicích, kde vše proběhne hladce. Počasí velmi příjemné +14°C polojasno. Motorky nejedou v hnoji. Už jsou jen od hnoje.

Sem to ale sprostej u toho reportu ale mám aspoň fonetický přepis: D
Po vjezdu na území HR řešíme jak je na tom Kitty s hnátou. Jelikož se zrakvila na moto pitu a její noha má barvu velikonočního zajíce jako když ho hodíš do míchačky s cihlou.

Z toho pramení hláška #ruske vejce v aspiku a její koleno v aspiku.
Ono se totiž jede Endurance 2h v Rijece takže debata kdo jak s kým čím jak dlouho ? na dráze dobytci!
#KOPYTA RC ztrestají i v Cartageně YART….večer u piva proběhne reakce na Endurance a trenink Kopyt a YART v Cartageně? jsme, alko profíci. Baví nás to!

Výstřel do tmy #kurva byla taky panna než se na řemeslo dala …… zabil vše! Má to ale jako hlubokou myšlenku.

Blížíme se cíli, počasí luxus vše je připraveno.
Dorážíme na místo, u brány podepíše Ozzy Covido Testo Negatívo za všechny a jedeme se ubytovat? Místo u plotu ovšem nutno říci, že na dobrém místě.

Obratem stavíme stan, tvoříme obývák a topíme ve stanu i v dodávce u Pankáče, který push hardoval cestou solidní tempo a přijel v zápětí!
Jdeme na registraci a vyfasuju s Pankáčem A2 Ozzy B a Kitty C skupinu.
Je kosa! Ovšem grill a alkohol zahání hlad a zimu daleko za Ural.

Je humorné jak se debata zvrhla a tady jsou fragmenty >>>
#sem píča blbá ( sebereflexe dámy)
# stará vyhodila Helmuta
# rygol jak cyp
#stará hrazda dobrej cvik

Vedle našeho plácku přijel Andreas s BMW Boxer CUP a hulí doutníky smradu všude , stará ho asi vykopla ven z bydlíku aby nehulil vevnitř tak na „freundšaft“ dostane myslivce K tomuhle pilotovi se ještě dostanu!
Jdu spát směr psí bouda, mám toho dost a to jsem si chrupnul v AT na dálnici ale málo. No teda v noci je u sousedů veselo hraje tam echt dojče hard folk muzik!

Pátek ráno 06:20 vstávám. Zapnu všem nahříváky a jdu směr „ erdoganův kancl“ no jednoduše na turecký hajzlík jelikož v Rijece jsou z 95% turecký šlapky. Jak kdysi dávno řekl James na lyžaře nemáš čas se s tím sr*t že.

Všechny nahříváky topí tak si zalezu ještě do psí boudy abych se v klidu dopekl a je tu první runda. Haf!
První na dráhu vyjede Ozzy tak ho sledujeme jak načítá dráhu.

Následuje náš trénink a jdeme na věc. Převod jsem nechal Most/Brno a uvidím jak to bude vycházet proti loňsku kde jsem měl dvě místa s problémy. No letos to jde, první runda kousek za osobákem to půjde. Poslední nejsem první taky ne.
V boxu je o nás pečováno jak o stroje, tak o piloty hlavně Ozzyho s Pankáčem( armáda zdravotních asistentek)
Vedle Jügen s námi občas prohodí slovo a jezdí s námi v A2. Jeho BMW Boxer CUP stroj vypadá jako tank s traktorem ale od jaké doby má traktor zadní tlumič od Wilberse v ceně á 800€, QS apod ….. samozřejmě Andreas je překvapen zájmem českých děvčat jelikož má podobnou Dainese kombinézu jako Pankáč a dělá tam rozruch když se ho jdeš zeptat slovy hele vole…..

Teda ještě předtím sledujeme válku ve skupině C kde je již po osmi minutách red flag. No něco o ambicích a talentu.
No ambice a talent projevil francouzský pilot kempující opodál výsledek > ZX6R skoro funglovka vč origo kapot světel dolétala! To světlo a kapoty by nesložil ani starej zkušenej transformer co z toho udělal ….. se vyplatí takový racing.
Ve skupině C Kitty jede velmi obstojně a našla si svého Mustafu na litru a vyřešeno jest hláškou #mustafa nemá čůráka……

Počasí na racing ultimativní od rána, slunce pálí je krásně. Ach ty panoramata!

Pankáčoj není ještě úplně dobře, ale nasazujeme mu ochranku nebo ochranu aby ho hlídala Hanča

Další runda a jede se mě dobře a ofiko nový osobáček, následně si jdu dát cafe latté a když jsem sehnut u kávovaru ve stanu slyším cosi se smýkat po dráze jako když kapoty a víko drhnou asfalt. Vylezu ven a dílo zkázky přímo na konci cílovky a biky rozházeny a piloti taky. Skupina C … asi samej MM93. Sanitky svoz atd. Kitty nestihla ani kolo, se nedivím tohle bylo ultimativo a slovy Kitty ale po dráze bylo rozházených daleko víc lidí po celém dromu.
WTF vždyť jsme tu na 3 dny… tady nevyhraješ hned ráno.

Dopiju kafe a chystám se na další kvalifikaci.

Odpoledne jsou závody SBK1 , SSP , SBK2
Takže budeme kvalifikovaný a bude to boj. Cíl jasný osobák pod 40 a druhý cíl víkendu hlouběji pod 40.
Jelikož je brzy tma tak je obědová regroup pauza 15min proto volíme regroup + oběd a já následně pivo a spánek. Guma je ok, benzín na 7 kol jest takže bude jen loterie s plexi na helmu. Jak je krásně teplo ovšem odpoledne se rychle udělá kosa a tma.
Oběd v místní jedové chýši kde je deluxe žranice jako vždy a obsluha jidiš servírka viz vloni její tetování na určitém místě.
Siesta a příprava na race. Teda první race SBK přerušen červenou vlajkou a následně zrušen.

Čekáme co my a jdeme na věc podle plánu v 16:00. Sluníčko už je za oparem tak jde na věc čiré plexi, výborná volba !
Jsem na P19 před sebou kluky Přibylovi, Cage atd…. Trochu český fight. WUP lap a stojíme na roštu motory blafou startér odchází červená světla hééén a jedeme. Je to na 7 kol. Start se mě povedl a svádím souboj v prvním vinglu plus první části tratě. Dokonce říznu i Jirku Přibyla ale ten mě to na konci prvního kola vrací a obratem pořeší skupinu R6, Kawa a GSXR

Šedá kawa a gsxro a jedna R6 tot soupeři! Kawu vyřeším hned a vezu se za R6, kterou obratně zakrojím. No a jedeme dále, před GSXR je trojice co jede hezky ale vzdaluje se a to včetně Jirky no tak co, tak musíme tahat. Ovšem GSXR je tuhý soupeř navíc využívá taktiky plamenometu! To odporuje ženevské konvenci neeee?!

Má to tenhle průběh: přilepím se na něj a nemám koule na to ho seknout jelikož jede dost defenzivně. Vždy fluše plameny a lišky z výfuku! Grázle tohle ne. Nálet do pátého kola na cílovce jdu na brzdy ale twrdě centurione a dostanu se před GSXR a teď se situace otočila vezu si ho na zádech. Takže snaha se ho zbavit. Šesté kolo a nájezd do posledního kola. Díky čirému plexi vidím krásně takže pohoda. Hlídám si řazení a rytmus a už je tu prapor! P12 v cíli

Zalehnutej protnu pásku a je to Den první je u konce a jsme v celku! Uff¨
Zajedeme do depa, gratulace Ozzymu k osobáku a nakonec i u mě došlo k zlepšení a první cíl splněn.
# racing tvrdej , cyklistika tvrdá jen pinďoury měkký ® Chuďas řekl vzápětí

Následuje sprcha – teplá a rozdělení se. Já hlídám pankáče a Ozzy s Kitty a Hančou jedou směr moře. Asi romantika vole.
Já s Pankáčem jdeme na večeři a potom se po návratu tria hrdliček rozjede diskuzní večer ve stanu.

Témata jsou velmi obsáhlá řekl bych až akademická proto jsou zde úryvky z kapitoly láska sex a okruhaření>>
#na trikilu sem pojela litra na motor
#mlsny kocouři co machrujou ,že jim to před 20ti lety stálo – narážka na to až budeme starý a ještě kroužit tak přijedeme budou nás očumovat mladý kuřátka od vedlejších stan tak nám zbyde už jen to slintání a machrování jaký to bylo
#ještě před spaním jeden výlet za erdoganem
#nakrmit volátko
# taky se vobčas pobleju a nestydím se za to
#pelta by se posral přišlo 30 platících diváků

Ze sprch:
#post traťáka je nad oknem sprch, traťák mává pyžamem no asi je ve sprše kluzko
#když stahuješ kalhotky pro něco musíš mít někoho kdo ti přitom líbá zadeček ( kariérní postup mimo pravidla korporátu)

Jdeme chrápat.

Sobota ráno vstávám po 07:00. Je krásně, zapnu nahříváky a jdu ještě ležet. Ne na dlouho protože ze stanu naproti cca 30m se začínají linout tóny hudby.
Song Guten Morgen Sohnenschein!

Tvl to už chybí jen už Biene Maja! My se tlemíme ale někteří germáni jsou z toho vypruzelí asi jsou z Bundesland Sachsen :D
Po songu odměníme DJ Zonenšajna potleskem Což vyvolá reakci dalších songů takže už chybí jen schnappi das kleine krokodil ale pokračuje to ACDC atd je veselo. Ono teda tahle partička si večer před stanem udělal slušnej táborák za něj by se nestiděl žádnej příznivec upalování mitra Jana Husa, viděl jsem v paddocku dost ale takovej voheň ne!
Sobotní program má dopoledne kvalifikace, následuje BOT , Italiano class , New generation s ženskýma
Máme tam želízko v ohni >>> Kitty jede hezky hlava jí funguje vypadá velmi uspokojeně.

Přihláška do Endurance pojedou KOPYTA RC a KOPYTA RC 2. No nepojedou podmínky actionbiku jsou 3 lidi v týmu a tak kvůli zdravotním věcem typu antibiotika a koleno v aspiku pojedeme 4.

V mezičase přijde od vedle Ondra s R6, že mu klouže spojka jestli náhodou nemáme lamely a plechy. V okruhové etiketě je to jasně dané proto má štěstí, že mám sebou svoje záložní takže jsem dopil kafe vytáhl krabici a zachránil mu 1,5 dne ježdění. Hezky na těch lamelách zajel 35! Cena férová ale dobrý pocit k nezaplacení ! Ono koukat na ostatní jak lítají a ty kvůli spojce smolík je nefér!

Demokratickým zázrakem jako když vyhraje volby Andy, Milouš, Vláďa a kačer Donald a rakeťák Kim sem byl zvolen startérem.
P29 naše pozice. Strategie jasná pojedu lehce přes 40 min, pak Pankáč, Ozzy a finish bude s Kitty na pár minut pro pohárek(nebudu lhát až jindy jo)

Závody BOT – battle of twins kde jde na věc Andreas od vedle. K němu se váže historka z dopoledne kdy s pankáčem v tréninku valíme a dojedeme Andreasa. Tvl tenhle starší pán jel fakt dost drsně s tím jeho jak řekl Pankáč> vidím to svoje GSo a nechápu to. Andreas letěl do vinglu tak, že pravý válec báva mířil osou hlavy rovnobžně do vinglu … .tvl takovej „ bokem styl“ sem nežral. Hned po tréninku jsem říkal, potkal jsem souseda ale ty vole ten jel kudlu. Za chvíli přijel Pankáč otevře plégo a křičí: ty vole viděl jsi toho dědulu ! To byl mazec! Velký respekt!
BOT je v druhém kole red flag a uklízí se dráha, díky času se zrušil Ladies cup škoda. Já jsem se před Endurance v klidu podíval na rozpis a startujeme 15:55 ….. pohoda klídek pivo si chci otevřít po jídle a ono chybka 14:55 start ty vemínko hold pivo potom!
Podpora na Endurance se z whatsappu jenom valí díky za to! Pomáhá to!

Takže benzínu dost ( myslel jsem si) a jdeme na přípravu pilota, drink, procedura a čekám na otevření dráhy. Magický pohled na kopečky, ticho před bouří. Plná koncentrace na svůj mini stint lehce nad 40min. Prostě zajedu maximum, sprcha pivo večeře rozbor stopy.

Siréna a jdeme na věc. Sluníčko nízko ale je to na tmavé plexi dobrá volba ?

Ozzy mě podrží bike a já zaujmu bojovou pozici č.29. Jdu na druhou stranu dráhy trochu nevolnost přeci jen, jsem nestartoval Endurance již skoro celý rok

Stavíme se do řady na start stylu Le Mans, počet týmů okolo 40ti. Chvíli zmatků ale jde se na věc. Zajímavost tady je startér jako profík uprostřed pole. Pěkný! Magické ticho před startem tak to má být. Startér zvedá levou ruku na znamení přípravy rychlý krok vlajka letí nahoru a běž foreste, utíkej blbečku! Běžím k Tayfuně startuju menší prodleva a omluva týmu o 1,5s sem mohl být lepší! Kvalt a jedem. První kolo velká mlýnice. Pomalejší rychlejší a má to šťávu!

Chytám rytmus a rychlejší skupinu před sebou na dostřel. No dostřel ale jiným kanónem jelikož ty zmrdaný litry a rovině jedou kam? No do piči…… Nevadí zbyde mě tam dvoje šestek a s tou svedeme slušný fight nakonec se po cca 20min odpoutám a peláším vpřed. Na cílovce vidět ceduli ? Unreal, sluníčko zalilo cílovku tak, že to je spíš PC GAME motorka i já, zadní KáZwei funkcioniert gut!

Začíná se to míchat, a vždy i já dojedu pomalejšího jezdce. Ale nezoufejte nejsem mistr světa i já dostávám od čela kolo. Ale spíš to připomíná první gangbang Drahomíry jůzový ….. taková vobložka. Na konci dlouhé rovinky se vedle mě vlevo a vpravo objeví dva stíny …… normální dvě litrový báwa a posnídaj mě tam jak krajta sousedovic jorkšíra …… tvl tohle bylo fakt hard. Snažím se tahat dál abych měl rytmus a soustředil se na řazení dýchání atd. Celkově se to daří. Podle hodin na cílovce se orientuji v čase a kroužím dále.

Chvíli po 40min to přijde a blik. Rezerva …WTF tak brzo….. nevadí let na cílovce, budík tam bleje čísla co nejsou ani ve sportce a zvedám ruku. Uvidím zda pitwall kopyto leader viděla signál gakže následně Pošle signál do stanu kde nastoupí jezdec na pitline a kolo počká než přilítnu.

Další průlet cílovkou je vidět nějaká cedule asi naše cajk. Potvrzení mávnutém a budeme střídat. Dojedu ještě jedno báwo ve střídacím kole můžu ho vyřešit ale už odpoledne to bylo s ním nebezpečný tak na to kašlu.

KOPYTA RC pit in, change bike, rider….. Vletím na pitlajnu a nestíhám brzdit na začátku a jelikož je trochu zmatek tak málem zbytek týmu rozházím jako kuželky….. sorry jako. Výměna tranďáku a jde se do stanu. Podle rozboru 24 kol, když odečtu s pevným startem a zajížděcí tak rozptyl 1,3s je myslím ok trochu jsem naštvanej a házím věcma bez diváků jelikož nebyl osobák asi o 0,8s ….. ale musí mě hřát ta stabilita.
Můj stint v řeči závodních čísel start P29 a předávka na P13! To by šlo?
Záhada benzínu : strašně mě to v Rijece baští a měl jsem v nádrži o půl litru méně …. Jinak bych kroužil dál.
Pankáč je hlídán a po 10ti kolech střídá – chápeme to nejdeme o titul ani trofej otisku medvědí tlapy v xichtu turisty.
Organizuji si pit stop jako CEO a výměna tranďáku je blesková, jen mě Ozzy trochu kopnul do ruky a závlačku tranďáku jsem si vrazil pod nehet …ale radši zdechnu pro tým! Myslivec to dezinfikoval.

Ozzy jede svůj stint a já ho mocně podporuji z pit wall. Teda signál push push push chápe
Každopádně v rámci jeho stintu dojde na Safetycar kvůli ať si říká kdo co chce odstavit motorku na náletu na cílovku a neodtlačit ji po trávě dál mě hlava nebere, že to byla holka? To není omluva ….. Safety car být nemusel. Pro dotvoření Safetycar se zrodil z mrtvoláku když odtahové Terrano odpřáhlo vlek zaplo majáky a vyjelo!

Zajímavost punkové Rijeky střídá se i pod SC bez omezení :D

Pořadí týmu neřeším chystáme se na vypuštění Kitty jelikož po SC bude čas Ozzyho stáhnout, Kitty bude mít 16 min slávy Real Endurance už je šero, KTM RC 390 má vzadu světýlko dle řádů ADAC CUPU >> šikovná věc.
Jdeme na věc. Střídání no problému Ozzy pit in, prohodím tranďáky a jdu zatopit do stanu jelikož se každou minutou ochlazuje. Kdo vyjel do posledního stintu s tmavým plexi jede poslepu!

Hláška dne #Kitty není panna už je KOPYTO ano tohle bylo její poprvé nikoliv s Kopyty ale za Kopyta neplést si pojmy a dojmy.
Převléknu se do zimní výbavy počkám na dojezd Kitty a jdeme pofackovat věci a hrrr na večeři do chýše. Dobrá volba madam jelikož jsem se šel obětovat do hospody jako v pohádce

Ozzy zajede pro krmení oslů ne hopsa hej ale oslů v kapotách.

V hospodě už jsem komplet bez Ozzyho a objednáváme žranici. Mořské potvory atd atd. V mezičase s lesapánem co nemá les probereme motorky převody a ukážu mu kouzlo www.gearingcomander.com ……. Neplést si to se stránkou jako „čikswitdiksdotkom“
Takže jsme komplet a krmíme se dobrotama, huš hajzle ono to ještě mrklo. Spokojenost všichni v cíli. No a pustíme se do alko večírku.

Po večeři se vydáme do stanu kde začne videopříprava – humorná videa a padají hlášky >>>
# i ženská tě může postříkat
# lepší levá ruka bez gelu než ty kurvy v Teplicích
20:50 došel myslivec ale Hanča otevírá další láhev ze svých zásob tvl to bude push hard.
#tos posral čuráku 2x
# budeš vyloučen z přepravy

Interní debata týmu …….

#trefil sem se do aspiku
# vážil sem víc ale to jsem si nevytíral ( na dráze)
#haptická odezva
# to musíš zlomit aby se to veslo

V mezičase máme návštěvu Peterkovi, ségry Bartoňovic, Z. Havlínovou takže ve stanu veselo, dvojčata byla fakt veselá tohle mít doma tak špagát ……
# ty pičo sem dostala hajda…… atd
No a potom už byla návštěva u Peterku ve stanu kde bylo jako dyž je na sibiři léto takže kosa, myslivec drink pozdrav s parmičem a jeho Katkou potom jsem odešel zpět, teda asi se stavil u Chuďase možná před …. Mám menší wokénko?
Potom ve stanu pokec s Kitty a odchod směr psí bouda, ráno budu rád, že vůbec vstanu. Naproti jede DJ Zonenšajn a ohníček ? trochu divočina ale cajk.

Vytuhnul jsem v boudě aniž bych se rozloučil na dobrou noc …… prej sem byl docela rozjetej řekl ráno vedle Jirka Přibylů

Je ráno, no ráno hezký ale co budu psát ale se mnou se probudila opička co nemá mozek taková malá hnusná asi z pardubic. No asi taková opička co až si to tady přečte tak to vyblinká na instáč s někajým moudrým komentem……. Brouk mozkožrout chcípá hladem ( to byla odbočka k fan clubu)

Pankáč má dotaz: Aci cejtíš se, jak vypadáš? No asi jsem nádhernej. Probíhá praktická lekce okruhové etikety s názvem dospívání v muže!

No před polednem bude jedna runda pak závod kde slovy komentátora Da wird der Kampf Tschechische Republik gegen Deutschland in Klasse " ZUPAŠPORT ZECHSHUNDRT"! No co dáme si boj mezi sebou a proti germánům ! Asi můj novej koníček boj s germány :D hlavně ty co maj litrový motorky třeba hlavně moje milovaný HP4!

Tak před polednem jedna runda a funguju ale bude to boj o přežití na 10 kol.
Motorka funguje, já méně hold včerejší večer byl náročný ale max odstoupím pro elektrozávadu ale čest mě to nedovolí takže razíme heslo POKAL oder WALHALLA.
Jdeme na věc a tou je SSP race2

P18 na roštu okolo všichni namotivovaný. WUP Lap a citím, že radši budu blejt :D ne teď není čas na tyhle praktiky.
Jde se na ostrý start. Světla svítí pohnu se trochu zhasnou spojka a nic ….. nejede ….. teda jede ale pomalu a ztratím dvě řady. Tvl best fail ever tohle. Bojuju se stejnou Kawou pořeším ji ale králik aspol ve trojici trochu odjel? já se řežu se zelenou Kawou – český kluk a ještě jedním germánem. Trvá to pět kol kdy málem vystoupím ve směru tečny ale nevzdám to závod končí praporem! Jedem. Dotáhnu se na kawu a řeším místo kde. Tady je lepší tady já ale tady to je vo tlamu. Kawa dotáhne germána a sekne se. Můj čas beru je oba venkem na Jorgeho následně defenzivně do vinglu vpravo a frčíme dál. Králíkova skupina je daleko, kdyby se jelo na 15 kol byla řešitelná

Tlačím na pilu vezu si kawu na zádech takže kde jsem silný gazuju co to jde. Guma má trochu dost ale to ještě dá. Musí. 2 Laps ….. 1 lap jedu defenzivně a hlídám si slabá místa a nálet na cíl. Vidím prapor přilepen k R6 jsem v cíli. Jsem zralej na panáka.
Dojedem do boxu kde Pankáč má osobák 36,xx a u mě překvápko taky 38,xx no na tu bídu cíl splněn. Ozzy má též osobák a zhoblovaný kolena tvl pak že to nepujde
No já takticky potom co jsem skoro vystoupil a jednou mě utekl předek díky chybě pilota jsem zhodnotil, že bude lepší si nalít tramín a slunit se Což tak činím a prohlašuji sezonu 2020 za úspěšně dojetou!

Gratulace soupeřům a v klidu siesta. Pomalu zabalím a dovolená bude mít i cestu domů.
Pobalíme věci Ozzy s Kitty lítají co to jde, prohazují si motorky a odpoledne kolem 16:15 to zabalí.

Naložíme dodávku se slovy Jirky Přibyla a kdy vám přijede druhá dodávka pro náklad? Ne tohle se vše vejde…. Vešlo se na pohodu.

Vrátíme tranďáky a razíme směr CZE. U okruhu v Casia Putnik dáme večeři a jedeme. Teda než jedeme zkoukneme v restauraci místní stár co má hlavu jako brazilskej kanárek po mejdanu na pláži v Riu, džínovou vestičku s nápisem ÁJ LÁV PORNÍČI …tvl hochu ty jsi dobrej do placený sekce kategorie tragikomix.

Ozzy první dlouhý stint. Kdy jedeme zkratkou směr Postojna přes místní dráhu závodů do vrchu. No s dodávkou včetně vozíku kde je cca 630kg nákladu je dobrá myšlenka.

Všechny hranice v pohodě. V Rakousku začíná chcát a už se dožaduju stintu sem jako Canepa jedu ve sračkách i double stint aby ho pak dlouhonohá blond Anetka Mlčáková utešila v boxu a on si stříknul šampus na pódiu

Stintu se mě dostává před půlnocí abych si vyžral best of the best , mlha déšť vít, listí apod bonusy Takže se toho zhostím stylem I do my best! A v cca 03:23 vysadíme ženskou část posádky a dojedeme k Ozzymu kde slavnostně loupneme jedno pivo a jdeme na chvíli spát nechť AZNP čili Herman Göring Werke ráno čeká maximální výkon

Pondělí ráno – dobitej jak cikánský hračky, ale nesmírně spokojenej a motivovanej makat na sobě dál, bojovat a nevzdat to!

Dík všem za reakce, přečtení! Bylo to fajn si takhle zpestřit závěr sezony!

Rijeka event:
Dráha ultimativní, gripu po kokot
Místní restaurace a atmosféra paráda
Actionbike jako agentura – za mě super!
Super parta , která se rozrůstá
Je to family sport :)

Cenovka výletu! Den na okruhu 120€ …… a kolik jako stojí Brno? …….tady je o tunu víc zábavy!
Jo je to doleva!
Moře pro ženský je blízko!

Mínusy : erdoganova pomsta na wc, hold nechceš čekat frontu

Ps.: závěrem gratulace všem českým klukům k pohárkům ! Pěkná práce!
Ps2.: až budeš mít les nebudou brambory

Kubik19 (138) napsal 09.11.2020 v 14:47+1

jako vždy boží :) díky za to! Příští rok jedu rieku sváma! :D

Kamikadze-Ace 10.11.2020 v 16:35

DÍKY !

Destroyer (157) napsal 04.11.2020 v 19:48+1

tie tvoje reporty vždy rád prečítam

Kamikadze-Ace 05.11.2020 v 09:58

dík

doucha (8) napsal 03.11.2020 v 17:04+1

Pěkné Zimní pauza je čím dál kratší

Ozzy_ (296) napsal 03.11.2020 v 11:05+1

Jooo, a jeste si v reportu zapomel ten nadsenej ryk, kdyz jsme prekonali slovinsko chorvatskou hranici .... a ty si vypuknul v nadseni jako JOOOOOOOOOOO a pak jsme zastavili teprve u chorvatsky boudicky, ten prvni usmevavej byl teprve slovinec

Takze byla sance si to zopakovat

Ozzy_ (296) napsal 03.11.2020 v 10:53

Jinak podle tech fotek to vypada, ze jsme tam jen zrali

Ozzy_ (296) napsal 03.11.2020 v 10:53+1

Zagazovali jsme centuwijone. Ale TWDE Dekuju za skvelou dofcu.

Kitty (2) napsal 03.11.2020 v 10:21+1

Opět kvalitní report, centuwione

Chippman (3) napsal 03.11.2020 v 09:54+1

Honzo SUPER čtení, smekám klobouček

Kamikadze-Ace 03.11.2020 v 13:47

díky !

• Dvoudenní Brno aneb KURWA V POŘONTKU

Dvoudenní Brno aneb KURWA V POŘONTKU :-P B-) Tak nám zrušili Pannonii a co s tím ? Pojedeme kroužit na dva dny do Brna. Teda klidně sám ale musím si zakroužit. Bohudík týmový parťák mě v tom nenechal tak kupuj

Vloženo: 21.09.2020
    Uskutečněno: 21.09.2020
  • Brno s ACTIONBIKE aneb h**** h**** zlatá rybko

Akční Brno s Actionbikem Tak trénovat se musí a závodit také. Po letní krátké pauze se s pankáčem domluvíme,že pojedeme na tři dny do Brna s Actionbikem. Pár telefonů se zástupcem Actionbiku Michalem „Bóžou“ Drobný

Vloženo: 27.08.2020
    Uskutečněno: 27.08.2020
  • Kroužení v Mostě s DAFITEM aneb co se semlelo v boxu a

Tak vážení, celá sestava týmu KOPYTA RC se dala do pohybu a zabookovala si event v Mostě. Základní servis mé R6 proběhl – olej po 4 dnech na okruhu apod. Start je naplánován na úterý 7.7 kdy se na místě M v č

Vloženo: 12.07.2020
    Uskutečněno: 12.07.2020