Honda CRF 250L (2018)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 13.4.2018
Aktualizováno 24.8.2019

Vloženo: 26.07.2018, Uskutečněno: 26.07.2018, Stav tachometru: 1216 km, Zhlédnuto: 19x

Konečně jsem po dovolené umyl Drobka s alpských nánosů a vystrčil jsem CRF. Budu se toulat krajinou a objevovat nové cesty a cestičky v polích a lesích mezi Štětím a Dubou.V úterý jsem na Dubé pokecal s Milanem a Marcelem. Kluci na Dukatkách, Milan navíc na obou, neb jednu - Ducati 600 SS 1995 půjčil kamarádovi. No a já měl tu čest se také svést. Musím uznat, že mi vůbec nechyběl výkon, užíval jsem si toho perfektního kouzla této italské krásky. Takové ryzí motorkářské ježdění. Fakt to stálo za to, byl jsem překvapen, jak se nádherně vodí v zatáčkách.
No tak jsem trochu odbočil. Našel jsem po lesích spoustu pěkných cest a drobných výjezdů, musím znovu hluboce smeknout před tou mojí Hondou. CRF všechno zvládá skvěle, pokud se člověk přizpůsobí houpavému zadku, tak je to supr motorka. Právě na takovéto toulání. Dnes jsem se prodíral obrovským houštím, vůbec jsem netušil, kde se vyloupnu. Jen jsem měl strach, abych nezajel nějakého kance. Vše dobře dopadlo, v lese je ale všude hrozně sucho a srnky se začínají stahovat k obydlí, hledají vodu. Tohle moc dobré není. Jinak jsem krásně unaven a spokojený. Je to zcela jiný level ježdění na motorce.

KrtekBazi (2) napsal 27.07.2018 v 18:25

No,moc pěkné fotky já už se taky těším až se svezu. Zítra se vracím z dovolené a v neděli jdu do sedla.čau

zeke11 (139) napsal 27.07.2018 v 11:30

Parádní polet... jen když vidím tu spoušť po lesácích je mi smutno...

Milanek13 (48) napsal 26.07.2018 v 22:00

Lesem nelesem , polem nepolem . Pěkně si to užíváš !!!

• Pokec s Milanem

Začátkem týdne volal Milan, že se přijede podívat a ukázat svojí novou Ducatku. Prý i půjčí. Půjčil. Motorka příjemná, rozumný posed, výkonu dostatek, zvuk zastřený, ale co bychom od Euro 4 chtěli, že ? A bude hůř.

Vloženo: 07.08.2019
    Uskutečněno: 06.08.2019
  • Nedělní brouzdání

Neděle ráno, jdu pro motorku a přemýšlím o projetí trasy, kterou jsem nedávno objevil na kole. Zajímavé pasáže sjezdů a i pěkných výjezdů. Místy husté lesní porosty, ale moc legální to není, i když chybí značky zákazu vj

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 04.08.2019
  • Testování BMW

Jirka v BMW Invelt na dnešek zamluvil k testování dva krasavce, novoučké BMW r 1250 GS a BMW S 1000 RX. Záměrně tyto stroje, neb zvažuje do budoucna náhradu za svoji Suzuki. Test měl začít v 12:00. Já jsem k prodejci dor

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.07.2019