Honda CRF 250L (2018)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 13.4.2018
Aktualizováno 24.8.2019

Vloženo: 05.08.2019, Uskutečněno: 04.08.2019, Stav tachometru: 3656 km, Zhlédnuto: 25x

Neděle ráno, jdu pro motorku a přemýšlím o projetí trasy, kterou jsem nedávno objevil na kole. Zajímavé pasáže sjezdů a i pěkných výjezdů. Místy husté lesní porosty, ale moc legální to není, i když chybí značky zákazu vjezdu a závory otevřené. Takže ze Štětí přes Stračí po žluté a modré do Tupadel, tam nějaký starý chlap na mě řve, co tady jezdím, přitom míjím asi deset čtyřkolových popelnic , z Tupadel pak směr Horní Vidim (pár koleček hned za Tupadly na místní malé motokrosové lesní trati), před Vidimí je nová alejová cesta v polích ze které následně odbočuji na modrou s krásným sjezdem okolo asi starého mlýna. Otáčím a vyjíždím zpět nahoru, následně přes Horní Vidim do Jestřebic a tam po zelené do Vojtěchova. Následně po silnici a za Pokličkami přes potok po modré opět do Jestřebic. Z Jestřebic pak na pumpu do Dubé, z Dubé po polích na červenou směr Dražejov. Motám se následně u Nedvězí. Následně přes Osinalice na Medonosy a přes Červený vrata dom. Pěkné to bylo.

• Pokec s Milanem

Začátkem týdne volal Milan, že se přijede podívat a ukázat svojí novou Ducatku. Prý i půjčí. Půjčil. Motorka příjemná, rozumný posed, výkonu dostatek, zvuk zastřený, ale co bychom od Euro 4 chtěli, že ? A bude hůř.

Vloženo: 07.08.2019
    Uskutečněno: 06.08.2019
  • Testování BMW

Jirka v BMW Invelt na dnešek zamluvil k testování dva krasavce, novoučké BMW r 1250 GS a BMW S 1000 RX. Záměrně tyto stroje, neb zvažuje do budoucna náhradu za svoji Suzuki. Test měl začít v 12:00. Já jsem k prodejci dor

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.07.2019
    Uskutečněno: 31.07.2019
  • Nedělní toulání

Včera jsem na kole hledal novou trasu pro firemní akci. Objevil jsem na kraji lesa pěknou motokrosovou trať, takovou, co si někdo postavil pro radost jen tak na blbnutí. Dnes jsem se tam vyrazil podívat, super, jsem sluš

Vloženo: 09.06.2019
    Uskutečněno: 09.06.2019