Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Život s vůní benzínu, chci i příští rok :-)

Vloženo: 26.12.2015, Uskutečněno: 25.12.2015, Zhlédnuto: 5x

Vánoce jsou svátky klidu, míru, pohody ... a přecpávání se .
U nás, něžnějšího pohlaví asi i s výčitkami, ale když je to vše tak dobré ...
tak, proč se jen dívat, že ?? Dokonalost patří pohledu a to pak stejně záleží ...
KDO se dívá .
A protože k nám není zima ani letos nijak chladná ... sedláte svoje naleštěné motorky včera,
dnes i zítra .
... Jezděte opatrně, sluníčko je i tak zubaté a gumy máte studené.
Užívejte si to za Nás všechny motorkáře ... co za okny jen v rychlosti otočíme hlavou,
ve snaze zahlédnout aspoň mžik, i když zvuk odvážné motorky je dávno pryč .
Je krásné se zasnít , usmát se pocitem těšení ... a i přesto, vnímat, ten nevtíravý pocit , kdy si moto lebedí pod plachtou a MY ostatní čekáme na ...
to svoje jóóó ... Já chci takýýý .

Tuareg-Tengai (1) napsal 01.01.2016 v 22:55

bezvadně napsáno radost to číst a Tobě i Tvé rodině vše nej do Nového roku spoustu bezva kiláků kolama dolů, spoustu přátel a zážitků

Wildaja (44) napsal 30.12.2015 v 11:11

Ahojky . Děkuji .
SonyLee ... ono je to přece jedno jak je kdo "jinde" .
Já jen vím , že kdokoli se dostane do ouzkých ... svolává hory-doly, jen aby přežil, nebo, aby ten koho miluje se uzdravil, nebo a nebo a nebo ... ???
Prostě, když jde o život ... každý věří v pomoc a tam je ta víra, naděje a nebo bolest v srdci .
Nevěděla jsem jak zkoulet závěr roku, když mám zazimováno, tak jsem to zkusila takto .
No neva . V tom případě by měla být důležitá fotka s přáním do Nového roku a ta se týká NÁS všech .

SonyLee (5) napsal 29.12.2015 v 18:34

Pěkné ovšem já vždycky byl, jsem a s největší pravděpodobností už navždy i zůstanu "jinde"
Každopádně k tomu cos psala a píšeš - na výstavě kočárů (viz můj deník) trocha sděleného a převzatého moudra - symboly kříž, srdce, kotva - kříž je víra (lhostejno v co či čemu ale něčemu se prostě věřit musí), srdce je láska (bez komentáře) a kotva je NADĚJE (prý se probouzí každé ráno)

babula (0) napsal 29.12.2015 v 17:55

Heny22 (5) napsal 29.12.2015 v 07:12

Ahoj Ájo, pěkně sepsané . Ať se vám oběma daří vše jak má a snad někdy v příštím roce na silnicích . Jo, a pozdravuj pantátu .

Wildaja (44) napsal 27.12.2015 v 22:48

Jéééé .
Děkujeme moc. Neboj se nic . I mě dárky na moto budou chodit až do jara a to doufám bude už vše, jak si přeji . Je fajn, že máš stále co vylepšovat a vymýšlet , tak ať Ti jde práce pěkně od ruky . No a jasně, že i my Vám přejeme vše na pohodu a s úsměvem v tom Novém roce ... to se ví .

-Jandys- (16) napsal 27.12.2015 v 22:28

Letos mi zima vůbec nevadí,sice mi už servis mého Biga klepe na dveře,ale ještě mám trochu času,náhradní díly stále přicházejí poštou jako dárky,takže mám cca víc jak měsíc "vánoce" až budou všechny Biga odstavím a jdu na to Jak vidím i tebe(Vás) to ven vytáhlo Tak víš o čem to je Tobě i Ráďovi taky přeji vše nej v novém roce i v motosezoně,hlavně bez problémů a rádoby-motorkářů a jen dobrou náladu s krásným počasím a velkou kupou pěkných zážitků

Wildaja (44) napsal 27.12.2015 v 14:52

Děkuji ... to jsem ráda .

namor27 (0) napsal 27.12.2015 v 12:59

Hele,tvoje zápisky jsou jako čtivá knížka,taky se těším na každé další Tvoje řádky

Wildaja (44) napsal 27.12.2015 v 12:00

jarolim - Honzo ... omrkni tuhle pastu, třeba Tě osloví a dočistí ráfky tak jak potřebuješ , zvládne i sůl . A Děkuji za komentář .

jarolim (144) napsal 27.12.2015 v 10:08

to znám dobře, slyšim motorku a utikám k oknu. Jinak můj stroj není leštěka dávno. Je jako prase, protože lesní úseky a severní cesty jsou mokré a tak je bavoráček pokrytý šedivým hnusem. A zjistil jsem ,že ráfky už nejdou úplně vyleštit, to mě teda štve. dneska bych jel znova ale jdu se synkem jezdit na kole Taky jedna stopa

Wildaja (44) napsal 26.12.2015 v 22:19

Děkuji moc Honzi .
Jak jinak se rozloučit s koncem roku, než pěkně.
Čekají nás "všechny" nové zítřky a nikdo z nás neví ... jaké budou. Je čas odpuštění / odpouštění a shrnutí toho co bylo dobré a špatné. Mělo by to tak aspoň být ... si myslím.

owenovic (12) napsal 26.12.2015 v 22:07

Nevim jak to delas, ale zase jsi uhodila hřebíček na hlavičku Áji. Moc pěkně sepsáno.

Wildaja (44) napsal 26.12.2015 v 21:50

Děkuji Vám pánové .
Igi, pozdě ... stal se z toho zlozvyk . Tak bych ten sníh i vítala, nebo se s takovou naučím i závidět . A to fakt nechci .

Jardo ... čas údržby je potřeba ... ale taky je to dobrá výmluva ... být v garáži a vylepšovat, co jde. Ona je pak ta radost v nové sezóně o to větší, když Ti motorku lidi obdivně obhlíží a i nemotorkáři pochválí.
To pak hřeje na dušičce, že se líbí . A navíc, aspoň víš, že co bylo potřeba máš nové, vyměněné a hlavně si ušetřil za servis. Který kolikrát stojí za pendrek. Pokud nemáš / neznáš někoho, kde je jistota za kvalitní práci ... i to se stává ... bohužel.

Jardas444 (10) napsal 26.12.2015 v 21:16

Ájo,moc hezky napsané .Já také nejezdím ale to mi až tak nevadí protože zimu beru jako dobu údržby ale už se těším na jaro.

istonbike (2) napsal 26.12.2015 v 21:12

Opět krásně napsáno Ájo Vidím žes byla hodná a Ježíšek Ti přines nějáké motodárky a prosím hlavně si neukruť hlavu taky se zase dočkáš

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017